REZULTATI TEKMOVANJA IZ ANGLEŠČINE ZA 6. RAZRED

14. decembra je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz angleščine. Tekmovanja se je udeležilo 12 šestošolcev, bronasto priznanje in s tem uvrstitev na naslednjo stopnjo tekmovanja (državno tekmovanje) je dosegel Kris Vuk iz 6. d razreda. 

Čestitamo!

Cankarjevo priznanje – rezultati šolskega tekmovanja

ŠOLSKO TEKMOVANJE S PODROČJA SLOVENŠČINE ZA CANARJEVO PRIZNANJE 2022/2023

8. IN 9. RAZRED  – URADNI REZULTATI

9. razred

Bronasto priznanje so prejele učenke:

Teja Kobal, 9. c

Teja Švara, 9. a

Gaja Ušaj, 9. b

Maša Petejan, 9. d

Zarja Krajnik, 9. b

Pija Paravan, 9. c

8. razred

Bronasto priznanje so prejele učenke:

Ela Elizabeta Valentinčič, 8. c

Vanja Vezjak, 8. c

Manca Dakskobler, 8. c

Zarja Pahor, 8. a

Na regijsko tekmovanje, ki bo 17. 1. 2023, so se uvrstile: Teja Kobal, Teja Švara, Gaja Ušaj, Ela Elizabeta Valentinčič in Vanja Vezjak.

Vsem tekmovalcem čestitamo.

Mednarodni likovni natečaj OTROŠKA GRAFIKA

3. MEDNARODNI LIKOVNI NATEČAJ OTROŠKE GRAFIKE »POD SVOBODNIM SONCEM«

V lanskem šolskem letu smo z učenci likovnega krožka in predmetne stopnje sodelovali na 3. mednarodnem likovnem natečaju OTROŠKE GRAFIKE »POD SVOBODNIM SONCEM« Osnovne šole Prule iz Ljubljane.

Sodelovalo je 1026 avtorjev iz 87-ih iz Slovenije in petih tujih držav: Bolgarije, Bosne in Hercegovine, Hrvaške, Poljske in Rusije. Zunanja strokovna komisija je za razstavo izbrala tudi delo učenke naše šole.

BRONASTO  PRIZNANJE za kvalitetno likovno delo je prejela: NIKA ČEBRON, 5.C

Otvoritev razstave likovnega natečaja je bila v petek, 2. decembra 2022 v Galeriji Osnovne šole Prule v Ljubljani, ki se ga je učenka udeležila.

Učenki iskreno čestitamo!

Mentorica: Gordana Štucin

Tekmovanje iz angleščine 2022/2023

V novembru je na šoli potekalo tekmovanje učencev 8. in 9. razreda osnovne šole s področja angleščine.  

Prejemniki bronastih priznanj so:

Maj Mikulin, 8. a

Pia Jeseničnik, 8.b

Maša Cegnar Brešan, 8. b

Luka Brun, 9.b

Teja Kobal, 9.c

Klara Ocvirk, 9.d

Maša Petejan, 9.d

Gaja Ušaj, 9.b

Vedad Mujić, 9.b

Pija Paravan, 9.c

Špela Širca, 9.a

Ema Arčon Radonjić, 9.a

Vsem tekmovalcem in prejemnikom priznanj iskreno čestitamo!

Aktiv TJA

BOBER 2022/2023

REZULTATI TEKMOVANJA IZ RAČUNALNIŠTVA BOBER 2022/23

V začetku novembra je na šoli potekalo tekmovanje iz računalništva Bober. Udeležili so se ga učenci od 2. do 9. razreda.

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 7. januarja 2023, v Ljubljani, se je uvrstil MIHA PARAVAN iz 7. c razreda.

Prejemniki bronastih priznanj so:

2. razred:

  • Nia Dokaza Lazar, 2. a
  • Tian Kozar, 2. a
  • Sara Perne, 2. a
  • Melani Stošić, 2. a
  • Neja Furlan, 2. b
  • Nik Jermol, 2. b
  • Klemen Trampuž, 2. b
  • Lea Beltram, 2. c
  • Maksim Bizimoski, 2. c
  • Neža Brezigar, 2. c
  • Tia Gregorič, 2. c
  • Ivana Marić, 2. c
  • Domen Pufek, 2. c

3. razred:

  • Maks Stepančič, 3. a
  • Viktoria Filipava, 3. c
  • David Kofol, 3. c
  • Alen Mihelič, 3. c
  • Maša Rok, 3. c
  • Matija Velikonja, 3. c

4. razred:

  • Mateja Borisov, 4. b
  • Klara Batič, 4. c
  • Ian Birsa, 4. c
  • Karolina Kumar, 4. c

5. razred:

  • Črt Mervič, 5. a
  • Lara Pušnar, 5. a
  • Sofia Trebše, 5. a
  • Mila Anamarija Valentinčič, 5. c
  • Žan Bitežnik, 5. c
  • Asja Bratož, 5. c
  • Lan Grilanc, 5. c

6. razred:

  • Zoja Arčon Radonjić, 6. c
  • Dzianis Filipau, 6. d
  • Oskar Hauptman, 6. c
  • Karolina Nemec, 6. b
  • Zarja Pavlin, 6. d
  • Anja Širca, 6. d
  • Tereza Vezjak, 6. b

7. razred:

  • Krištof Bremec, 7. b
  • Kim Klemenčič, 7. b
  • Urban Kobal, 7. b
  • Klemen Koren, 7. c
  • Maj Makuc, 7. a
  • Zala Mozetič, 7. b
  • Miha Paravan, 7. c
  • Žan Pikula, 7. b
  • Jon Skok, 7. a
  • Špela Turel, 7. b
  • Rubi Zver, 7. b

8. razred:

  • Šeli Brešan Semič, 8. b
  • Maša Cegnar Brešan, 8. b
  • Žiga Ferjančič, 8. c
  • Tomaž Filej, 8. c
  • Lev Lipušček, 8. c

9. razred:

  • Tjaša Cussini, 9. a
  • Teja Kobal, 9. c
  • Marisa Kodelja, 9. c
  • Veronika Koren, 9. c
  • Julija Makovec, 9. c
  • Mija Marušič, 9. c
  • Vedad Mujić, 9. b
  • Klara Ocvirk, 9. d
  • Pija Paravan, 9. c
  • Maša Petejan, 9. d
  • Veronika Velikonja, 9. d
  • Jakob Vitez, 9. d

VSEM PREJEMNIKOM PRIZNANJ ISKRENO ČESTITAMO, ŠE POSEBEJ PA ČESTITAMO MIHI PARAVANU IN MU ŽELIMO VELIKO USPEHA TUDI NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU!

Aktiv MAT

Tekmovanje iz logike

V soboto, 22. 10. 2022, je po Sloveniji potekalo državno tekmovanje iz logike za učence 7. razreda ter regijsko tekmovanje iz logike za učence 8. in 9. razreda. Na našem območju je tekmovanje gostila OŠ Franceta Bevka Tolmin, ki se ga je udeležilo tudi pet učencev naše šole.

Državnega tekmovanja so se udeležile Zala Mozetič, Špela Turel in Rubi Zver iz 7. razreda. Učenka Zala Mozetič se je na tekmovanju odlično odrezala ter uspela osvojiti ZLATO PRIZNANJE!

Regijskega tekmovanja sta se udeležila Maj Mikulin iz 8. razreda ter Veronika Koren iz 9. razreda, ki sta oba osvojila bronasto priznanje!

Vsem sodelujočim učencem vse pohvale za njihov uspeh, predvsem pa iskrene čestitke dobitnikom priznanj, posebej zlati Zali!

Dostopnost