Na šolskem Cankarjevem tekmovanju so osvojili priznanje vsi tekmovalci od 1. do 3. razreda.

Vsem čestitamo za uspešne priprave in udeležbo, še posebej učencem, ki so zbrali največ točk.

Med prvošolci so se najbolje odrezali Hana Brataševec, Kataleja Bruno, Ema Vrabec in Gregor Vrabec, med drugošolci Neža Žarek, Lani Makarovic, Jakob Lisjak, Ema Fišer in Liam Ostrožnik, med tretješolci pa Zala Beltram, Sara Perne, Nik Jermol in Julija Semič.

Od 4. do 7. razreda pa osvoji Cankarjevo priznanje tretjina tekmovalcev iz posamezne tekmovalne skupine.

Letos so se na najvišja mesta »zavihteli« naslednji učenci: Viktoria Filipova, David Kofol in Vita Turk iz četrtega razreda, Karolina Kumar, Lael Spačal Fabjan, Pia Polanc Cipot in Klara Batič iz petega razreda, Mila Buršić, Bellei Drajne, Layla Jerič, Lara Pušnar, Mark Trepič, Mila Anamarija Valentinčič, Lara Makuc in Arsen Vukmirović iz šestega razreda ter Mila Šabotić, Filip Forca in Vid Komel iz sedmega razreda.

Iskrene čestitke tako najbolje uvrščenim kot vsem drugim sodelujočim, ki ste pokazali ustvarjalnost ob analiziranju predpisanih knjižnih del.

Dostopnost