Spoštovani starši, učenke in učenci.

Objavljamo nekaj podrobnejših informacij glede izvedbe zimskega športnega dne, 10. 1. 2024.

Smučanje: Piancavallo, Italija

• zbor na parkirišču za šolo ob 6.45,
  • odhod avtobusa 7.00,
  • prehrana: za malico (kdor je naročen) bo poskrbljeno, šolsko kosilo bomo odjavili s strani šole.
  • POMEMBNO: obvezen je osebni dokument ali potni list, zavarovanje odgovornosti na smučišču (preverite pri svojem zavarovalnem agentu oziroma sklenite zavarovanje pred odhodom). Brez teh dveh dokumentov se bodo učenci lahko udeležili le pohoda.
  • Smučarska karta: 10 evrov gotovine (vodja dejavnosti pobere na avtobusu).

Drsanje: Piancavallo, Italija

• zbor na parkirišču za šolo ob 6.45,
  • odhod avtobusa 7.00,
  • POMEMBNO: obvezen je osebni dokument ali potni list. Brez dokumenta se bodo učenci lahko udeležili le pohoda.

Pohod: Škabrijel

• zbor v šolski avli: 8 .15,
  • prehrana: malico reditelji prevzamejo v kuhinji (kdor je naročen), učenci se v šolo vrnejo še v času šolskega kosila (za odjavo poskrbite starši sami preko portala MojaMALICA).

V primeru dodatnih vprašanj, se lahko učenci pogovorijo z učiteljem Aljažem Dolganom (vodja dejavnosti).