Spoštovani starši, učenci in zaposleni.

V četrtek, 15. 6. 2023 je prišlo pri kosilu do odstopanja od predvidenega jedilnika. S strani dobavitelja kosil – Osnovna šola Milojke Štrukelj Nova Gorica, smo prejeli obvestilo, ki vam ga posredujemo v vednost in zahvaljujemo za razumevanje.

Spoštovani starši,

danes so imeli učenci za kosilo na jedilniku:

·        mineštro s stročnicami, eko hrenovko, palačinke, črni kruh, voda.

Zaradi težav pri kuhanju smo bili tik pred delitvijo prisiljeni umakniti mineštro. Za kosilo smo tako delili samo eko hrenovko, palačinke, črni kruh in vodo. Hrenovke so bile večje kot predvideva normativ, učenci so lahko vzeli več kruha.

Žal vam ne moremo obračunati popusta pri današnjem kosilu, bomo pa razliko pokrili pri kosilu naslednji teden, ko bomo rednemu kosilu dodali dodatek (na primer sladoled).

Za nastalo težavo se vam opravičujem in vas prosim za razumevanje.

Lepo vas pozdravljam,

Janez Kobe, ravnatelj

Dostopnost