Zbudili smo se okoli 7.25. Pospravili smo postelje in zrihtali za zajtrk. Po zajtrku smo odšli se obleči v smučarsko opremo in obuti pancarje. Odšli smo na smučišče in 4 ure smučali. Gospa kuharica Maša nam je pripravila malico in okusen čaj. Po smučanju smo odšli v kočo, kjer nas je pričakalo slastno kosilo. Imeli smo počitek in odšli hodit, imet jogo in štafetne igre. Timofy je imel rojstni dan in zapeli smo mu pesmico. Nekateri so odšli na goro Kope. Tisti, ki nismo odšli na goro smo imeli družabne igre. Imeli smo pogovor Varni na spletu. Po tem smo imeli večerjo in tekmovalni kviz o smučanju. Kasneje smo odšli spat.

(Kope, 15. 2. 2023 – Julija Drufovka, Manca Bizjak)

Učitelji dodajamo še utrip štafetnih iger: izjemno skupinsko delo, odličen tekmovalni duh, trening trebušnih mišic za učitelje. Vsi so zmagovalci, nagrado pa seveda prejme najboljša skupina.

(Kope, 15. 2. 2023 – učiteljica Nataša)

Dostopnost