Zbudili smo se ob 7.45 in se pripravili za zajtrk. Ob približno 8.00 smo zajtrkovali, po zajtrku smo se oblekli in obuli za smučanje. Razdelili smo se v 3 skupine. Tisti, ki so bili v 1. skupini (nadaljevalni) menijo, da so preveč štanfali in plužili. Po 3 urah smo se odpravili na malico ob 12.00. Jedli smo neznano pecivo in topel čaj. Po 10 min pavze, smo se odpravili nazaj na smučišče. Večinoma smo uživali v rekreaciji. Potem smo se odpravili nazaj v kočo na kosilo. Ko so še učitelji končali s kosilom smo dobili telefone za 1 uro (najlepši del dneva). Po končanem počitku, smo se odpravili na “krajši” sprehod. Po našem mnenju je bil kar dolg pohod. Vsi smo bili zelo utrujeni in lačni in na večerjo smo na srečo prispeli ravno prav. Po večerji smo se udobno namestili na kavč in gledali film. Menimo, da je bil naš dan kar produktiven.

Zapisale učenke iz sobe Lenivci

Nekaj utrinkov današnjega snežnega dne:

Dostopnost