LIKOVNI NATEČAJSLOVENSKI KNJIŽEVNI JUNAKI

Letos že osmo leto zapored razpisujemo likovni natečaj za najboljšo skulpturo v šolski forma vivi. Petindvajset jih že krasi stene naših hodnikov in čakajo, da se jim pridružijo nove.

Izberi slovenskega književnega junaka, ki ga še ni na naših hodnikih, nariši ga na papir in morda bo prav tvoj osnutek izbran za izdelavo skulpture. Osnutke oddaj do konca aprila 2022 v kabinet 2. razreda ali svoji učiteljici. Na list napiši svoje ime in razred, mentorja in ime književnega junaka (ne naslova knjige).

Sodelujete lahko vsi učenci, od 1. do 9. razreda.

Letos smo priznanja za najboljše lanske skulpture ( šolsko leto 2020/21) podelili ob začetku bralne značke. Avtorice le-teh so Malaja Mikulin, 9. a,  Taša Vrabec, 6.a, Nuša Vrabec, 6.a in Taja Jeseničnik, 1.b.

Koordinatorica natečaja: Marica Faletič

Nagrajena dela iz šolskega leta 2020/2021 so v PRIPONKI.

Dostopnost