V torek, 19.10.2021, bomo z učenci 6. razredov izvedli športni dan Kolesarjenje. Na športnem dnevu se nam bodo pridružili trenerji kolesarskega kluba Nova Gorica in predstavili način treninga mladih kolesarjev, ter izvedli (kdor bo hotel) obremenitveni test na trenažerju. Po malici bomo z učenci odšli na kolesarjenje po okolici Nove Gorice (cca 15km).

Učenci morajo  pripeljati v šolo KOLO z vso obvezno opremo in ČELADO. Predlagamo, da preveriti ustreznost kolesa kakšen dan pred samim dnevom dejavnosti. Le z ustrezno opremljenim kolesom se bodo lahko udeležili športnega dne. Poleg tega je potrebno poskrbeti za primerna oblačila. Malico dobijo v šoli, do kosila se vrnemo nazaj.

Obvezna oprema na kolesu je:

– bela luč spredaj,

– rdeča luč in odsevnik zadaj,

– bočni odsevniki,

– odsevniki v pedalih,

– zvonec,

– sprednja in zadnja zavora

Zborno mesto je ob 8.00 v avli šole, kolesa učenci pustijo na ploščadi pred šolo.

Aktiv ŠPO

Dostopnost