Spoštovani starši.

Na šoli potekajo že intenzivne priprave na novo šolsko leto 2021/2022. Tako kot je bilo potrebno urediti prijavnico za podaljšano bivanje, jutranje varstvo ter obvezne in neobvezne izbirne predmete, vas sedaj prosimo, da izpolnite prijavnico na šolsko prehrano.

Postopek je podoben, saj poteka preko spletne učilnice ORGANIZACIJA POUKA. Tokrat se boste starši znašli približali vašim otrokom, ki so tekom šolskega leta že velikokrat morali oddati nalogo, saj je postopek za oddajo prijavnice na šolsko prehrano enak. PRIJAVITI SE JE POTREBNO Z AAI IDENTITETO UČENCA!

Za pomoč smo pripravili videoposnetek, dosegljivi pa smo tudi preko epošte pomoc@os-franaerjavca.si

Povezava do prijave: https://ucilnice.arnes.si/course/view.php?id=70682 Tukaj so vsa potrebna navodila, prijavnica in tudi videoposnetek za pomoč.

Rok za oddajo prijavnice je 24. 6. 2021.

V primeru, da prijavnice do tega datuma ne bomo prejeli, vas bomo ponovno obvestili, zato preverjanje ali je z vaše strani vse urejeno, ni potrebno.

Spremembe boste lahko urejali le s predhodnim pisnim sporočilom na naslov tajnistvo@os-franaerjavca.si.  

Dostopnost