Spoštovani starši in učenci!

Pred nami so zaslužene zimske šolske počitnice. Vsi si zaslužimo precejšnjo mero oddiha, predvsem pa si otroci zaslužijo obiska babice, dedka, sorodnikov, od katerih smo še pred kratkim bili ločeni.

Prepričani smo, da si naši učenci in vaši otroci želijo pouka v šolskih klopeh, zato bi vas še pred začetkom počitnic radi obvestili, da ste predvsem pri načrtovanju poti v tujino še posebej pozorni glede omejitev, ki vas morda čakajo ob vračanju v domovino.

Vabimo vas, da se seznanite predvsem z informacijami, ki se navezujejo na prehajanje meje, saj je ob prihodu iz držav, ki se nahajajo na rdečem seznamu potrebna 10-dnevna karantena oziroma PCR test, ki ni starejši od 48 ur ali hitri test, ki ni starejši od 24 ur. Ob tem vas moramo opozoriti, da za učence v tovrstni karanteni ni organiziranega pouka od doma, pač pa mora učenec učno snov nadoknaditi sam.

Več informacij in seznam držav na rdeče seznamu najdete na spletni strani: https://www.gov.si/teme/koronavirus-sars-cov-2/prehajanje-meja/

Čas počitnic je čas preprostosti, izkoristite ga zase in za svoje najdražje!

Vodstvo šole

Dostopnost