Spoštovani starši,

začeli smo zbirati prijave za vpis v oddelek podaljšanega bivanja za šolsko leto 2020/2021. Vašega otroka lahko v oddelek podaljšanega bivanja vpišete z naslednjim obrazcem. Prijave za vpis zbiramo do petka10. 4. 2020. 

Prijavnico lahko pošljete po pošti na naslov Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica, Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica, oddate v poštni nabiralnik pri vhodu v šolo, ali pa še boljše, da ne obremenjujemo preveč pošte, prijavnico skenirate oziroma fotografirate s telefonom in pošljete na elektronski naslov nastja.debenjak@os-franaerjavca.siV kolikor ne dostopate do omenjenih možnosti, pa lahko prijavo oddate v obliki sporočila po elektronski pošti in sporočite zahtevane podatke z obrazca na omenjeni elektronski naslov.

Lep pozdrav.

Andreja Glavan Podbršček, pomočnica ravnatelja

Dostopnost