Z novoletnim šolskim bazarje v šolskem letu 2019/2020 smo v Osnovni šoli Frana Erjavca Nova Gorica naredili velik korak naprej. Na predlog učiteljice Tjaše Colja Zorzut in z izjemno podporo vodstva šole in drugih sodelavk in sodelavcev, smo letošnji šolski bazar postavili po celotni osnovni šoli. Zapustili smo hrupno jedilnico in se sprehodili vse do odprtega atrija na samem vrhu šole, kjer so nam v prijetnem ambientu postregli s toplim čajem. V vsakem nadstropju smo stojnice opremili z izdelki naših učencev. Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem učencem, ki so pod skrbnim mentorstvom učiteljev in učiteljic (nekateri celo skupaj z ravnateljem šole) ustvarili izdelke in jih prijazno odstopili za bazar ter staršem, ki so s prostovoljnimi prispevki za izdelke prispevali sredstva za novo ustanovljeni socialni sklad Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica. Pri tem se ne smemo pozabiti zahvaliti tudi učiteljem in učiteljicam, brez njih vsega tega seveda ne bi bilo. Skupaj smo zbrali kar 1.389,71 evrov.