Spoštovani starši in učenci!

Šolsko leto 2022/2023, ki smo ga v svoji izjemnosti zagotovo zaznamovali z laskavim naslovom državnih prvakov 56. Košarkarskega Superšolarja za mlajše učence v košarki.

Na vrata že trka začetek zasluženih počitnic, še pred tem pa nas čaka še zadnji šolski dan v tem šolskem letu.

V petek, 23. junija 2023, bo prvi dve šolski uri pouk potekal po urniku, 3. šolsko uro bodo učenci skupaj z razredniki obeležili prihajajoči državni praznik, 4. šolsko uro pa sledi še podelitev spričeval. Pouk se bo tako zaključil ob 11.50.

Kosilo bo od 11.50 dalje.

Šolski avtobusi bodo na ta dan izjemoma odpeljali na vseh relacijah samo enkrat, in sicer ob 12.30.

Podaljšano bivanje bo organizirano samo za prijavljene učence. Preverite eSoglasja na portalu za starše v eAsistentu.

Dragi učenci, spoštovani starši, še dobre tri tedne šolskih klopi, potem pa vam želimo brezskrbne, nasmejane, predvsem pa sproščene počitniške dni!