Danes smo dan začeli s fantovskim pohodom na goro Kope (opomba učiteljice: fantje so kočo “vrgli pokonci” že pred 6. uro!). Ko smo se vrnili, nas je čakal okusen zajtrk. Po njem, smo se odpravili smučat. Po dveh urah smo si odpočili in pojedli malico in potem smučali še 2 uri. Po prihodu v kočo smo pojedli kosilo, kjer smo dobili od učiteljev za valentinovo čokoladna srca.. Prosto smo imeli do 16.30 in nato odšli na goro Kope. Po zelo prijetni poti so se seveda vrnili in imeli delavnice Spletne prevare. Po večerji smo si ogledali film (opomba učiteljice: k filmu pašejo kokice!).

(Kope, 14. 2. 2023 – Luka Vajkić)

Učitelji moramo pohvaliti vse naše in vaše smučarje. Čisto vsi so že bili na vlečnici sidro, zavoja levo in desno, sta že mala malica! Na smučišču so pravi angelčki, v koči pa pravi hudički, ampak nič se ne zlažemo, če povzamemo, da se imamo fajn!

(Kope, 14. 2. 2023 – učiteljica Nataša)

Dostopnost