Spoštovani starši!

Pošiljamo vam še zadnje informacije pred odhodom v šolo v naravi. Zbor učencev je na parkirišču za šolo v ponedeljek, 6. 6. 2022, ob 7.45. Predvideni odhod avtobusa je ob 8.00. Pred prihodom v Cerkno se bomo ustavili v Idriji in si ogledali rudnik živega srebra, zato naj imajo učenci primerno obutev za hojo po rudniku in pri roki jopico z dolgimi rokavi.

Šolsko malico bomo vzeli s sabo in jo pojedli pred vstopom v rudnik. Ker je pot do Idrije ovinkasta in je učencem velikokrat slabo, prosimo, da učenci, ki jim je pri vožnji slabo, vzamejo tableto proti slabosti. S seboj naj imajo tudi tableto za povratek domov.

Predviden prihod je v petek, 10. 6. 2022, okoli 15.00.

Spremljajte naše dogodivščine in informacije iz šole v naravi na spletni strani šole.

Lep pozdrav,

vodja ŠVN in razredničarke

Dostopnost