Z božičnim šolskim bazarje v šolskem letu 2021/2022 smo v Osnovni šoli Frana Erjavca Nova Gorica obudili praznično vzdušje, tako v šolskih klopeh, kot tudi v okolici šole. Letošnji šolski bazar smo postavili pred glavni vhod šole in ob šolsko igrišče za šolo. Stojnici v božično-novoletnem vzdušju, sta pritegnili tako starše naših učencev, zaposlene, kot tudi kakšnega mimoidočega sprehajalca. Stojnice so spretno in skrbno okrasili delavci naše šole z veliko in pogumno pomočjo učencev, opremili pa smo jih z izdelki, ki so v mesecu decembru nastajali v šolskih klopeh in šolskih pečicah! Ob tej priložnosti se zahvaljujemo vsem učencem, ki so pod skrbnim mentorstvom učiteljev in učiteljic ustvarili izdelke in jih prijazno odstopili za bazar ter staršem, ki so s prostovoljnimi prispevki za izdelke prispevali sredstva za šolski sklad Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica. Pri tem se ne smemo pozabiti zahvaliti tudi učiteljem in učiteljicam ter ostalim zaposlenim (tudi kuharici, ki je za učence ob stojnicah poskrbela s toplim čajem), brez njih vsega tega seveda ne bi bilo. Skupaj smo zbrali kar 1.965,60 evrov, ki bodo zagotovo našla izjemen namen.

Dostopnost