Kljub izzivom s COVID-om želi ekipa iz Mladinskega centra Nova Gorica in e-hiše tudi letos čim več otrokom omogočiti varno hojo v šolo in tako poskrbeti za njihovo zdravje. Zaradi tega podpiramo že 6. izvedbo akcije Pešbus, ki bo potekala od 6. 9. do 17. 9. 2021 in bo namenjena učencem od 1. do 4. razreda. Ker akcija letos poteka bolj zgodaj kot prejšnja leta, so trase že pripravljene, starši si le izberete traso in postajo, ki vam najbolj ustreza. O podrobnostih boste starši prijavljenih otrok obveščeni prek e-pošte. Prijave za udeležbo se zbirajo do 3. septembra 2021.

Prosimo vas, da za vključitev vašega otroka v program Pešbusa izpolnite prijavnico, ki jo je vaš otrok prejel v šoli. Prijavnice oddajte razredničarki do petka, 3. septembra 2021. Lahko pa izpolnite le spletno prijavnico in vam tako papirnate prijavnice NI potrebno izpolnjevati: https://forms.gle/WGTh7wRNorB6BbUp9

Seveda pa za izvedbo akcije potrebujemo tudi vašo pomoč, spoštovani starši!

Vse, ki ste zainteresirani, da bi pomagali pri izvajanju Pešbusa in tako pokazali svojim otrokom, da res ne potrebujemo avtomobila na vsakem koraku in da nam je mar za naše zdravje in okolje, vabimo, da se nam pridružite in postanete spremljevalci Pešbusa. Glede na vašo razpoložljivost in želje, vas bomo razporedili na program voženj in vas o vsem pravočasno obvestili. V akciji lahko sodelujejo tudi babice in dedki, tete, strici, varuške …

Prosimo vas, da če želite postati spremljevalec Pešbusa, izpolnite prijavnico na naslovu: https://forms.gle/Qt8VYV63ns16JrsHA

Povezavo do prijavnice v elektronski in PDF obliki, kontakte koordinatorjev akcije ter druge informacije najdete na spletni strani e-hiše, hiše poskusov na naslovu https://www.e-hisa.si/pesbus.

SE VIDIMO NA PEŠBUSU!

Koordinatorja akcije na Mladinskem centru Nova Gorica: Primož Brankovič in Mihaela Levpušček                                                                                                              

Dostopnost