Jesen je pobarvala liste drevesom, veter jih je počasi, a vztrajno odnesel z dreves v širne poljane, veverice so si naredile zalogo za mrzlo zimo. Narava se odpravlja k počitku, se ne ustavlja, ampak nadaljuje svoj krog,  vztrajno in polno upanja na cvetočo in dišečo pomlad. Tudi mi se ne smemo ustaviti, moramo nadaljevati svojo pot, upati in živeti svoje sanje.

Učenci 3. A razreda so iz jesenskih gozdnih in drugih naravnih materialov izdelali čudovite, unikatne izdelke, s katerimi so polepšali in pobarvali naš pouk na daljavo, ter nas s tem opomnili, da se čas, zaradi trenutnih neugodnih razmer, ni ustavil, ampak vse teče, se razvija, in da je potrebno svoje življenje v tem trenutku le nekoliko prilagoditi, pobarvati v čudovite barve, se nasmejati in optimistično gledati naprej.

3. A ter učiteljici Urška in Adrijana

Dostopnost