POMOČ S SPLETNIMI UČILNICAMI

RAČUNALNIŠKA OPREMA UČENCEV

  • v kolikor še kdo potrebuje računalnik za pouk od doma, naj to sporoči na naslov andreja.glavan-podbrscek@os-franaerjavca.si. V primeru, da to informacijo prejmete učitelji in/ali razredniki, ko posredujete na omenjeni epoštni naslov.
  • V kolikor nimate dostopa do interneta, to sporočite na epoštni naslov andreja.glavan.podbrscek@os-franaerjavca.si. V primeru, da to informacijo prejmete učitelji in/ali razredniki, ko posredujete na omenjeni epoštni naslov.

MOJI PREDMETI

Kako učenec vidi vse svoje predmete, tudi razredno uro in pomoč. Klik na pripomoček: POVEZAVA.

ODDAJA NALOGE V SPLETNI UČILNICI – POSNETEK (vklopi zvok)

https://video.arnes.si/portal/asset.zul?id=r2UpQaYViEYNsgXNUBBIzswQ

SPLETNE UČILNICE – PRVI KORAKI ZA UČENCEPOSNETEK (vklopi zvok)

Dostopnost