Mestna občina Nova Gorica v sodelovanju z Vrtcem Nova Gorica, osnovnimi šolami v Mestni občini Nova Gorica ter Mladinskim centrom Nova Gorica, organizira varstvo otrok med 26. in 30. oktobrom (jesenske šolske počitnice).

Mladinski center Nova Gorica v naslednjem tednu organizira varstvo za predšolske otroke in učence osnovnih šol do vključno 5. razreda, ki je namenjeno staršem, ki nujno potrebujejo varstvo otrok. Več informacij si lahko preberete s klikom na povezavo, tisti, ki potrebujete varstvo pa se obrnite neposredno na Mladinski center Nova Gorica: Ana Raganzini, epošta ana.raganzini@mc-novagorica.si, mobilni telefon 040 234 423.

Model varstva so organizatorji dorekli skupaj s sodelujočimi, posvetovali pa so se tudi z dr. Markom Vudragom iz Nacionalnega inštituta za javno zdravje, Območna enota Nova Gorica in sledili navodilom države.

Dostopnost