Spoštovani starši!

Zaradi slabe epidemiološke slike ter sprejetih ukrepov, smo bili primorani odpovedati šolo v naravi v Cerknem, za učence 6. razredov.

Starše, ki akontacije še niste poravnali naprošamo, da si znesek v višini 95,00 EUR odbijete od skupnega zneska računa.

Staršem, ki ste akontacijo šole v naravi že poravnali, bomo znesek akontacije vrnili na transakcijski račun oziroma poračunali pri naslednjih obračunih šolskih storitev.

Vračilo denarja lahko pričakujete v roku treh delovnih dni od prejema vašega plačila oziroma vloge za vračilo akontacije.

Prosimo vas, da se s spodnjim obrazcem opredelite za eno izmed možnosti. Izpolnjen obrazec vrnite v tajništvo šole ali skenirano na e-naslov mateja.kompara@os-franaerjavca.si.

Hvala za razumevanje in lepo pozdravljeni.

Obrazec: POVEZAVA