Spoštovani starši in učenci.

Obvestili smo vas že, da se s 1. 6. 2020 v šolske klopi vračajo tudi učenci 4. in 5. razreda. Preko eAsistenta smo vam poslali protokol, ki ga je potrebno upoštevati ob prihodu v šolo in odhodu domov – PROTOKOL.

Ob tej priložnosti vas obveščamo še o šolskem avtobusu – ta vozi po voznem redu in linijah, nespremenjeno, kot je bilo v navadi do meseca marca.

Šolska prehrana za učence od 1. do 3. razreda velja glede na zadnjo oddano prijavnico (maj 2020), morebitne spremembe je potrebno pravočasno sporočiti na običajen način.

Šolska prehrana za učence od 4. do 5. razreda velja glede na prijavnico, ki ste jo oddali v mesecu maju/juniju za šolsko leto 2019/2020. Morebitne spremembe je potrebno sporočiti na običajen način.

Veselimo se ponovnega srečanja z vami!