Spoštovani starši in učenci 7. razreda.
Zimske šolske počitnice se kmalu zaključujejo, sedmošolce pa čaka še prav posebna izkušnja – zimska šola v naravi na Kopah! Verjamemo, da se bomo imeli zelo lepo in premagali bomo tudi trenutek domotožja, če ga bomo začutili.

Zbor na parkirišču za šolo bo ob 6:45, odhod avtobusa ob 7. uri.
Učenci bodo malico za ta dan prevzeli v šolski jedilnici, na Kopah pa nas bodo pričakali s kosilom.
Smučanje bomo začeli v popoldanskem času s preizkusom znanja, da bomo učencem priskrbeli primerno skupino glede na smučarsko predznanje.

Že drugi dan nas čaka pustni torek! Ne pozabite na kakšno priročno masko ali zgolj barvico, da si bomo porisali obraz in skupaj pustovali ob izbrani glasbi lokalnega DJ-ja. Seveda bomo izvajali tudi bolj resne dejavnosti, kot je naravoslovni dan, zato ne pozabite tudi na šolsko peresnico.

Vaši učitelji smučanja in spremljevalci se že veselimo ponedeljka.

 

Dostopnost