December 2018

V soboto, 9. 6. 2018,  je v okviru Praznika češenj, na OŠ Alojza Gradnika Dobrovo,  potekalo tekmovanje v poznavanju in gojenju češenj za učence 6. razredov. To tekmovanje poteka vsako drugo leto. Letos je bilo 11.  Našo šolo so zastopale dve ekipi:

A ekipa: KAJA VOGRINČIČ BIZJAK,  TAI VOLČANŠEK, MATIJA KOMEL FERFOLJA

B ekipa: KAJA BATISTIČ, ANESA HUSKIĆ, PIA OGRIS

Člani ekipe A so si  priborili 2. mesto. Čestitam!

Poleg tekmovanja smo si ogledali grad Dobrovo, se sprehodili med stojnicami,  se družili z učenci drugih šol in se najedli dobrih briških češenj.

Mentorica: Vilma Seražin Brus

V soboto, 4. 6. 2016, je v okviru Praznika češenj, na OŠ Dobrovo,  potekalo tekmovanje v poznavanju in gojenju češenj za učence 6. razredov. Našo ekipo so sestavljali JON DEVETAK, JAKOB VUGA in ANŽE PINTAR.

Priborili smo si 2. mesto. Čestitam!

Poleg tekmovanja smo si ogledali grad Dobrovo, se družili z učenci drugih šol in se najedli dobrih briških češenj.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na priloženih fotografijah.

Mentorica: Vilma Seražin Brus

V soboto,  7. 6. 2014, smo se učenci 6. c razreda (Gaja Kocijančič, Tanja Strugalović, Kiara Zuljan, Vid Gorjup, Lan Gorjup, Kris Pavlin) udeležili Tekmovanja iz znanja o češnjah. Osvojili smo 3. mesto.

ISKRENE ČESTITKE!

Mentorica, Vilma Seražin Brus