Februar 2018

Skupaj1927172

V soboto, 4. 6. 2016, je v okviru Praznika češenj, na OŠ Dobrovo,  potekalo tekmovanje v poznavanju in gojenju češenj za učence 6. razredov. Našo ekipo so sestavljali JON DEVETAK, JAKOB VUGA in ANŽE PINTAR.

Priborili smo si 2. mesto. Čestitam!

Poleg tekmovanja smo si ogledali grad Dobrovo, se družili z učenci drugih šol in se najedli dobrih briških češenj.

Nekaj utrinkov si lahko ogledate na priloženih fotografijah.

Mentorica: Vilma Seražin Brus

V soboto,  7. 6. 2014, smo se učenci 6. c razreda (Gaja Kocijančič, Tanja Strugalović, Kiara Zuljan, Vid Gorjup, Lan Gorjup, Kris Pavlin) udeležili Tekmovanja iz znanja o češnjah. Osvojili smo 3. mesto.

ISKRENE ČESTITKE!

Mentorica, Vilma Seražin Brus