November 2018

Na regijskem tekmovanju Slovenščina ima dolg jezik (Književnost na filmu) so filmski ustvarjalci naše šole dosegli srebrno priznanje. Orfeja in Evridiko so v sodobnost prestavili devetošolci Tin Hadžić Žorž, Timotej Bavec, Ester Črv, Kris Fikfak in Kaja Mrakič.

Vsem iskrene čestitke in še veliko dobrih idej!

mentorica Andreja Premrl

V začetku februarja je na šoli potekalo tekmovanje Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 2. Učenci so se preizkusili v izdelavi kratkega filma po literarni predlogi. Šolska tekmovalna komisija je odločila, da ustvarjalci filma Ožbej in Erika prejmejo bronasto priznanje ter se uvrstijo na regijsko tekmovanje, ki bo v tednu od 3. do 7. marca 2014.

Iskrene čestitke mladim filmskim ustvarjalcem!

mentorica Andreja Premrl

Prejšnji teden je potekalo šolsko tekmovanje Slovenščina ima dolg jezik - Književnost na filmu 2. Učenci so se preizkusili v izdelavi kratkega filma po literarni predlogi. Šolska tekmovalna komisija je odločila, da ustvarjalci filma Ožbej in Erika prejmejo bronasto priznanje ter se uvrstijo na regijsko tekmovanje, ki bo v tednu od 3. do 7. marca 2014.

Vsem filmskim ustvarjalcem čestitam za uspešno opravljeno delo.