Februar 2018

Skupaj1927171

V soboto, 18. 11. 2017, je na OŠ Milojka Štrukelj potekalo državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležile so se ga tudi tri učenke naše šole: Ema Vitez, Katrina Manfreda in Petra Brumat. Vse tri so se odlično odrezale, saj so osvojile:

• Katrina Manfreda zlato priznanje,
  • Petra Brumat in Ema Vitez pa srebrni priznanji.
Iskrene čestitke vsem trem.

Mentorica Barbara Arčon

V soboto, 19. 11. 2016 je v Kranju potekalo državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja so se udeležili trije učenci naše šole in osvojili odličen uspeh.

JULIJA KLANČIČ je osvojila ZLATO PRIZNANJE, EVA GROBIŠA pa SREBRNO PRIZNANJE.

Obema iskrene čestitke.

Mentorica Barbara Arčon

V petek, 14. 10. 2016, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja se je udeležilo 20 učencev osmih in devetih razredov.

Bronasto priznaje so osvojili naslednji učenci:

• Eva Grobiša 9.b,
  • Matic Ivančič 9.a
  • Julija Klančič 9.a,
  • Matija Mačus 9.c,
  • Kiara Zuljan 9.c,
  • Brina Krajnik 9.a,
  • Maša Bratkič 9.a,
  • Ema Vitez 8.a,
  • Katrina Manfreda 8.b,
  • Eva Podlogar 8.a.

Na državno tekmovanje so se uvrstili:

• Eva Grobiša 9.b,
  • Matic Ivančič 9.a,
  • Julija Klančič 9.a.

Vsem tekmovalcem iskreno čestitam.

Mentorica: Barbara Arčon

V petek, 16. 10. 2015, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Tekmovanja se je udeležilo 11 učencev osmih in devetih razredov.

Bronasto priznanje so dosegli naslednji učenci:

• Pia Gerbec, 9. c
  • Karolina Leban, 9. b
  • Matic Ivančič, 8. a
  • Julija Klančič, 8. a

Na državno tekmovanje sta se uvrstila Pia Gerbec in Matic Ivančič.

Iskrene čestitke.

Mentorica Barbara Arčon

V soboto, 22.11. 2014 je v Ajdovščini potekalo državno tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležile so se ga tri učenke 9. razreda: Sara Čebron, Hana Kosovel in Polona Leban. Vse tri so se odlično odrezale, saj sta Sara Čebron (9. a) in Hana Kosovel (9. c) osvojili zlato priznanje, Polona Leban (9. b) pa srebrno priznanje.

Iskrene čestitke vsem!

Mentorica: Barbara Arčon

V petek, 17. 10. 2014 je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležilo se ga je 16 učencev. Na državno tekmovanje so se uvrstile Sara Čebron iz 9. a (z najboljšim rezultatom) ter Hana Kosovel, 9.c in Polona Leban, 9.b, ki sta se na državno tekmovanje uvrstili po dodatnih kvalifikacijah.

Bronasto priznanje na tekmovanju iz znanja o sladkorni bolezni so osvojili naslednji učenci:

• Sara Čebron, 9.a
  • Petra Ušaj, 9.a
  • Zoja Muhič, 9.a
  • Lana Muhič, 9.a
  • Lara Špacapan, 9.a
  • Polona Leban, 9.b
  • Maša Šuligoj, 9.b
  • Eva Brumat, 9.c
  • Hana Kosovel, 9.c
  • Nika Hleščič, 9.c
  • Pia Gerbec, 8.c
Iskrene čestitke vsem.

Mentorica: Barbara Arčon

V petek, 4. 10. 2013, je na šoli potekalo šolsko tekmovanje iz znanja o sladkorni bolezni. Udeležilo se ga je 13 učencev devetih razredov. BRONASTO PRIZNANJE so dosegle naslednje učenke:

Adriana Ronkali
Aneja Hvalič
Nika Grobiša
Mija Ivančič in
Ester Črv

Na državno tekmovanje so se uvrstite tri učenke in sicer:

Adriana Ronkali
Aneja Hvalič
Nika Grobiša.

V soboto, 9. 11. 2013, pa je na SŠ in OŠ Srečka Kosovela potekalo državno tekmovanje. Naše učenke so se odlično odrezale. Nika Grobiša je dosegla ZLATO PRIZNANJE, Adriana Ronkali pa SREBRNO PRIZNANJE.

Vsem tekmovalcem, predvsem pa Niki in Adriani iskreno čestitam.

Mentorica, Barbara Arčon