Nadomeščanja in urniki

November 2017
P T S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes34
Včeraj1107
Ta teden5801
Ta mesec24180
Skupaj1830154

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Na državno tekmovanje iz matematike, ki je bilo 22. 4. 2016, na OŠ Ivana Roba v Šempetru, se je uvrstilo osem naših učencev.

Zlato priznanje sta osvojila:

  • Svit Paravan (5.a) in
  • Nejc Mozetič (6.a).

Srebrno priznanje so osvojili: 

  • Julija Miklavec (6.a),
  • Tina Simčič (6.c),  
  • Anej Vitez (7.a),
  •  Ema Vitez (8.a),
  • Anže Črv (9.b) in
  • Maja Pegan (9.c).
Vsem iskreno čestitamo.

Aktiv učiteljic matematike

Na šoli je v četrtek, 16. 3. 2017, potekalo tekmovanje Evropski matematični kenguru.

Bronasto priznanje so dosegli:

1.a:
  • Anže Bizjak
  • Žan Mervič
  • Luka Turk
  • Maj Makuc
  • Maks Mezga
  • Sara Zelinšček
  • Žak Vergolini
1.b:
  • Rubi Zver
  • Krištof Bremec
  • Kim Klemenčič
  • Zala Mozetič
  • David Fabricio
  • Isabel Plahuta
  • Andrii Pliehkov
  • Neiša Vukmirović
  • Maj Berglez
  • Ana Mlakar
  • Lana Tavčar
  • Sara Batistič
  • Urban Kobal
  • Žan Pikula
1.c:
  • Julija Bitežnik
  • Miha Paravan
  • Domen Perat
2.a:
  • Lev Lipušček
  • Šeli Brešan Semič
  • Žiga Ferjančič
  • Jan Kočevar Batistič
2.b:
  • Aleks Pejić Rupnik
  • Tita Nemec
  • Maj Mikulin
  • Živa Kodelja
  • Izak Širca
  • Vanja Vezjak
2.c:
  • Maša Trobec
  • Alen Bektašević
  • Lea Mugerli
  • Maša Cegnar Brešan
  • Nej Kavs
  • Jaša Vidrih
3.a:
  • Vedad Mujić
  • Tine Remec
  • Julija Makovec
  • Maša Petejan
  • Ema Arčon Radonjić
  • Marisa Kodelja
3.b:
  • Teja Švara
  • Semir Mekić
3.c:
  • Teja Kobal
  • Veronika Velikonja
  • Adam Vergolini
  • Jakob Cijan Kante
  • Zoja Ocvirk
  • Pija Paravan
  • Taja Mahkovič
4.a:
  • Lan Mezga
  • Jaka Faganelj
  • Taja Milenković
  • Vincent Leban
4.b:
  • Tomas Pejić Rupnik
4.c:
  • Urška Hvalič
  • Ela Sanabor
5.a:
  • Svit Paravan
  • Neža Hvalič
  • Mitja Filej
  • Etien Medvešček
  • Zala Perendija
  • Kaja Vogrinčič Bizjak
5.b:
  • Katarina Bončina
  • Leja Gril
5.c:
  • Faris Osmić
6.a:
  • Nejc Mozetič
  • Julija Miklavec
  • Lovro Kerpan
6.b:
  • Juš Komel
6.c:
  • Tina Simčič
7.a:
  • Anej Vitez
  • Anika Nanut
  • Tinkara Hvalič
  • Anže Pintar
7.b:
  • Erika Šavli
 
8.a:
  • Ema Vitez
  • Lija Vermiglio Vremec
  • Lana Batič
  • Neja Ličen
  • Eva Podlogar
   
9.a:
  • Julija Klančič
  • Brina Krajnik
  • Matija Roth
  • Miha Košiček
9.b:
  • Anže Črv
  • Enea Nikolić
  • Eva Grobiša
9.c:
  • Maja Pegan
Prejemnikom priznanj iskeno čestitamo.

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 22. 4. 2017, na OŠ Ivana Roba Šempeter so se uvrstili:

  • Svit Paravan, 5.a
  • Nejc Mozetič, 6.a, Julija Miklavec, 6.a in Tina Simčič, 6.c
  • Anej Vitez, 7.a
  • Ema Vitez, 8.a
  • Anže Črv, 9.b in Maja Pegan, 9.c
Vsem tekmovalcem želimo veliko uspeha pri reševanju nalog na državnem tekmovanju.

Aktiv učiteljic matematike

Državnega tekmovanja iz matematike, ki je potekalo v soboto, 16. 4. 2016, na OŠ Dušana Muniha na Mostu na Soči, so se udeležili tudi štirje učenci naše šole.

Srebrno Vegovo priznanje so osvojili:

  • Julija Miklavec, 5. a
  • Anej Vitez, 6. b
  • Anže Črv, 8. b in
  • Rok Vidmar, 9. c
ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv MAT

Na šoli je v četrtek, 17. 3. 2016, potekalo šolsko tekmovanje iz matematike - Mednarodni matematični kenguru.

Bronasto priznanje so dosegli naslednji učenci:

1. razred:

Šeli Brešan Semič, Sebastjan Cussini, Pia Jeseničnik, Lev Lipušček, Maj Mikulin, Lara Mlakar, Tita Nemec, Aleks Pejić Rupnik, Kristin Petrovčič, Val Stevanović, Jaša Vidrih, Ivan Čadež Mačkić, Matias Strehar, Maša Trobec, Eva Bajc, Maša Cegnar Brešan, Manca Dakskobler, Larisa Dolanc, Tomaž Filej, Kevin Hajdarović, Žan Jelerčič, Nej Kavs, Živa Kodelja, Žiga Mišigoj, Lea Mugerli, Enej Stubelj, Vanja Vezjak

2. razred:

Alissa Finocchiaro, Brin Hvalič, Zoja Ocvirk, Leon Jazbec, Julija Makovec, Semir Mekić, Pija Paravan, Rok Pavlin, Veronika Velikonja, Jakob Vitez, Eva Marvin, Adam Vergolini, Ajda Ambrožič, Ema Arčon Radonjić, Ula Božič, Marisa Kodelja, Liam Kodrič, Veronika Koren, Mija Marušič, Sara Žabar

3. razred:

Maks Kerševan, Tomas Pejić Rupnik, Teo Polanc Cipot, Emili Talić, Megi Zucchiati, Ana Kiara Curk, Maj Gregorič, Urška Hvalič, Gal Kostić, Taja Milenković, Sara Mišigoj, Nastja Močnik, Ela Sanabor, Neja Winkler

4. razred:

Leja Gril, Mitja Filej, Svit Paravan, Kaja Vogrinčič Bizjak, Karolina Kodrič, Katarina Bončina

5. razred:

Julija Miklavec, Nejc Mozetič, Tina Simčič, Alma Gerbec, Zala Saksida, Nicole Zagorc, Mateo Usicco, Karisia Ferjančič

6. razred:

Anej Vitez, Erika Šavli, Jennifer Zagorc, Tinkara Hvalič

7. razred:

Ema Vitez, Lija Vermiglio Vremec, Marko Canzutti, Andraž Masten

8. razred:

Anže Črv, Maja Pegan, Eva Grobiša, Julija Klančič, Žan Uršič, Matija Roth, Matic Ivančič, Karin Remec, Kris Pavlin

9.razred:

Rok Vidmar, Nace Besednjak, Sara Štokelj, Julija Baša, Gašper Torkar

 

Na državno tekmovanje, ki bo potekalo v soboto, 16. 4. 2016, na OŠ Dušana Muniha Most na Soči, so se uvrstili:

  • Julija Miklavec iz 5.a,
  • Anej Vitez iz 6.b,
  • Anže Črv iz 8.b in
  • Rok Vidmar iz 9.c.
ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv MAT

V sredo, 1. 4. 2015, je na OŠ Kanal potekalo področno tekmovanje iz matematike za Vegova priznanja. Na tekmovanje so se uvrstili 4 sedmošolci, 6 osmošolcev in 7 devetošolcev naše šole.

Srebrno priznanje so osvojili naslednji učenci:

  • Julija Klančič, 7.a
  • Matic Ivančič, 7.a
  • Anže Črv, 7.b
  • Maja Pegan, 7.c
  • Julija Baša, 8.b
  • Petra Ušaj, 9.a
  • Andraž Gruden, 9.b
  • Eva Brumat, 9.c

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 18. 4. 2015, na OŠ Milojke Štrukelj Nova Gorica, se je uvrstila Julija Klančič iz 7.a razreda.

ISKRENE ČESTITKE, JULIJI PA VELIKO USPEHA TUDI NA DRŽAVNEM TEKMOVANJU!

Aktiv MAT

V četrtek, 19. 3. 2015, je na šoli potekalo tekmovanje iz matematike - Mednarodni matematični kenguru, ki so se ga udeležili učenci od 1. do 9. razreda.

Bronasta priznanja so osvojili naslednji učenci:

1. a: Liam Kodrič, Leon Jazbec, David Nanut, Tevž Cej Erzetič, Maša Petejan, Miša Prinčič Žerjal

1. b: Tjaša Cussini, Natali Vitez, Lana Curk, Mija Ferfolja, Gaia Kocjančič, Semir Mekić, Tereza Devetak, Tibor Primc, Lana Valentinčič, Tina Fiegl, Ela Miljković, Aljaž Pipan, Jan Rijavec

1. c: Mija Marušič, Veronika Velikonja, Zarja Krajnik, Pija Paravan, Jakob Vitez, Ajda Ambrožič, David Komel, Tian Volčanšek, Marko Zagorc

2. a: Lan Mezga, Filip Štanta, Jaka Faganelj, Taja Milenković, Vincent Leban, Maksimiljan Leban

2. b: Tomas Pejić Rupnik, Emili Talić, Martin Arčon, Aleks Mitrovski, Tjaš Obid, Sara Mišigoj, Nastja Močnik

2. c: Teo Polanc Cipot, Urška Hvalič, Mark Volk, Maj Gregorič, Ela Sanabor

3. a: Matic Ličen, Svit Paravan, Zala Perendija, Kaja Vogrinčič Bizjak, Dana Begović, Etien Medvešček, Tai Volčanšek

3. b: Katarina Bončina, Karolina Kodrič, Aleš Pavlica, Leja Gril, Maja Bizjak Batistič, Ajna Murić

3. c: Matevž Furlan, Faris Osmić, Rebeka Devetak, Mark Rijavec

4. a: Nejc Mozetič, Colin Jarc, Neža Kosovel, Julija Miklavec, Timon Gorjan, Anej Cigoj

4. b: Nicole Zagorc, Juš Komel

5. a: Tinkara Hvalič

5. b: Jan Bitežnik, Anej Vitez, Anže Pintar, Jana Mervič, Saša Ilić

5. c: Anika Nanut

6. a: Ema Vitez

6. b: Eva Bitežnik

7. a: Julija Klančič, Matic Ivančič

7. b: Anže Črv, Julija Štrukelj

7. c: Maja Pegan, Matija Mačus, Patrik Furlani, Kris Pavlin, Kiara Zuljan

8. a: Sara Štokelj

8. b: Julija Baša

8. c: Nace Besednjak, Pia Gerbec, Rok Vidmar, Hana Šević

9. a: Špela Saksida, Petra Ušaj, Sara Čebron

9. b: Andraž Gruden, Ana Jakončič

9. c: Nika Gleščič, Eva Brumat

Na regijsko tekmovanje, ki bo v sredo, 1. 4. 2015, na OŠ Kanal so se uvrstili naslednji učenci:

7. razred: Julija Klančič, Matic Ivančič, Anže Črv, Maja Pegan

8. razred: Sara Štokelj, Julija Baša, Nace Besednjak, Pia Gerbec, Rok Vidmar, Hana Šević

9. razred: Špela Saksida, Petra Ušaj, Sara Čebron, Andraž Gruden, Ana Jakončič, Nika Gleščič, Eva Brumat

Iskrene čestitke vsem prejemnikom priznanj, udeležencem regijskega tekmovanja pa obilo uspeha na nadaljnjem tekmovanju!

Aktiv MAT

Na šoli je v četrtek, 20. 3. 2014, potekalo šolsko tekmovanje Mednarodni matematični kenguru.

Bronasto Vegovo priznanje prejmejo:

1. razred:

1.a: Maj Bajc, Anabela Nemec, Arabela Breščak, Ana Kiara Curk, Jaka Faganelj, Aaron Kovačič, Taja Milenković, Zan Strosar, Filip Štanta, Jaša Valič

1.b: Tomas Pejić Rupnik, Neja Winkler, Rene Ambrožič, Anej Gruden, Kaja Pintar

1.c: Lana Bodiroža, Urška Hvalič, Alex Samuel Josič, Gal Kostić, Erjon Thaqi, Matija Console

2. razred:

2.a: Svit Paravan, Etien Medvešček, Malaja Mikulin, Neža Hvalič, Zala Perendija, Mitja Filej, Kaja Vogrinčič Bizjak

2.b: Katarina Bončina, Rok Kristančič, Leja Gril, Karolina Kodrič

2.c: Faris Osmić, Alja Brun, Veronika Leon, Tadej Bezjak, Mark Rijavec, Kristjan Bone, Matevž Furlan

3. razred:

3.a: Lovro Kerpan, Nejc Mozetič, Julija Miklavec, Nik Milenković, Anej Cigoj, Iva Mačus, Teo Sanabor, Aljaž Mačus, Timon Gorjan

3.b: Juš Komel

3.c: Zala Saksida, Noa Valentinčič

4. razred:

4.a: Jan Jakončič, Jakob Vuga, Tinkara Hvalič

4.b: Anej Vitez, Jan Bitežnik

4.c: Anika Nanut, Erika Šavli

5. razred:

5.a: Marko Canzutti, Ema Vitez

5.b: Eva Bitežnik

6. razred:

6.a: Žan Uršič, Julija Klančič, Brina Krajnik

6.b: Anže Črv, Vid Tominec, Eva Grobiša

6.c: Maja Pegan, Matija Mačus

7. razred:

7.a: Petra Gregorič, Nina Komel

7.b: Julija Baša, Žana Kokot, Karolina Leban

7.c: Hana Šević, Pia Gerbec, Rok Vidmar, Nej Bizjak

8. razred:

8.a: Sara Čebron, Špela Saksida, Petra Ušaj, Zoja Muhič, Edis Fejzoski

8.b: Polona Leban, Ana Jakončič

8.c: Eva Brumat, Nika Gleščič

9. razred:

9.a: Andraž Krapež, Nik Mrhar, Lara Komel, Nika Grobiša, Timotej Bavec, Tadej Dominko, Polina Pavlovič

9.b: Dejan Pejičić, Mija Ivančič

 

Na področno tekmovanje, ki bo v sredo, 2. 4. 2014, na OŠ Dornberk, so se uvrstili:

7. razred: Hana Šević, Julija Baša, Žana Kokot, Pia Gerbec, Petra Gregorič

8. razred: Eva Brumat, Sara Čebron, Špela Saksida, Petra Ušaj, Polona Leban, Ana Jakončič, Zoja Muhič, Edis Fejzoski

9. razred: Andraž Krapež, Nik Mrhar, Lara Komel, Nika Grobiša, Timotej Bavec, Tadej Dominko, Polina Pavlovič

Iskrene čestitke!

Aktiv matematikov

V sredo, 2. 4. 2014, je na OŠ Dornberk potekalo regijsko tekmovanje iz matematike. Udeležilo se ga je 20 učencev naše šole.

Srebrno Vegovo priznanje so osvojili:

  • Julija Baša, 7.b
  • Pia Gerbec, 7.c
  • Petra Ušaj, 8.a
  • Špela Saksida, 8.a
  • Polona Leban, 8.b
  • Zoja Muhič, 8.a
  • Andraž Krapež, 9.a
  • Nik Mrhar, 9.a
  • Polina Pavlovič, 9.a
  • Nika Grobiša, 9.a

Na državno tekmovanje, ki bo v soboto, 12. 4. 2014, na Srednji šoli Ivan Trinko, Gorica, se je uvrstila Petra Ušaj.

Andraž Krapež je osvojil priznanje Diamantni kenguru, ki se podeljuje tistim osnovnošolcem v zaključnem razredu šolanja, ki so v svojem osnovnošolskem izobraževanju šolanju vedno uspeli osvojiti bronasto priznanje na tekmovanju Mednarodni matematični Kenguru.

ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv matematikov

Mobilna aplikacija go2GO