Nadomeščanja in urniki

November 2017
P T S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes69
Včeraj1133
Ta teden1202
Ta mesec19581
Skupaj1825555

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

V šolskem letu 2015/2016 so se učenci, ki obiskujejo izbirni premet italijanščina odločili, da bodo tekmovali na razpisu za italijansko bralno značko (DZS, EPI bralne značke). Tekmovali so učenci od 7. do 9. razreda.

Leposlovna dela, ki so jih učenci prebrali:

  • 7. razred: Amore e cappuccino
  • 8. razred: La rossa
  • 9. razred: Il ladro di scarpe.

Leposlovna dela smo v celoti ali deloma brali v šoli ob učiteljevi razlagi, nato pa jih reševali v skladu s priporočili založbe. Učitelj je izpitne pole ovrednotil ter povzel rezultate, slednje je do konca marca sporočil tudi založbi, ki bo poskrbela, da bodo učenci prejeli ustrezna potrdila do zaključka pouka.

Zlato priznanje so osvojili:
  • Maša Bratkič, 8.a
  • Julija Klančič, 8.a
  • Luka Erzetič, 8.c
  • Sara Štokelj, 9.a
Srebrno priznanje so osvojili:
  • Taja Gruden, 7.a
  • Manca Širok, 7.b
  • Natalija Komel, 7.a
  • Arina Pavlovič, 7.a
  • Ema Vitez, 7.a
  • Nika Štanta, 7.b
  • Eva Podlogar, 7.a
  • Iza Bavec, 7.b
  • Karin Fikfak, 7.b
  • Lija Vermiglio Vremec, 7.a
  • Martin Tulisso, 7.a
  • Kiara Zuljan, 8.c
  • Žan Uršič, 8.a
  • Filip Bratkič, 8.a
  • Matija Mačus, 8.c
  • Matija Roth, 8.a
  • Matic Ivančič, 8.a
  • Gaja Kocijančič, 8.c
  • Aleksander Kogej, 9.a
  • Julija Baša, 9.b
  • Pia Gerbec, 9.c
  • Karolina Leban, 9.b
 

Mentorica Mojca Batič Škarabot

Tekmovanje iz italijanske bralne značke bo potekalo en dan v tednu od 16. do 20. marca 2015. Učenci

7. razredov morajo prebrati knjigo LORENZO E L’ALBERO MAGICO

8. razredov : IL MISTERO DI CASANOVA

9. razredov: LA VICINA DI CASA

Učenci morajo pred pisnim preverjanje knjigo ustno obnoviti v italijanščini s pomočjo miselnega vzorca pri mentorici v kabinetu TJA do vsaj en teden pred pisnim tekmovanjem. Prav tako morajo poznati besede, ki so v knjigi razložene.  

Mentorica, Jana Fajt

Tekmovanja iz italijanske bralne značke za SEDMI RAZRED se je v letošnjem šolskem letu udeležilo petnajst (od sedemnajstih) učencev.

Dosegli so sledeče rezultate:

ZLATO priznanje                             SREBRNO priznanje                       Priznanje za SODELOVANJE

Julija Baša, 7. B                              Sara Štokelj, 7. A                             Amanda Bucik, 7. A
Žana Kokot, 7. B                              Medina Bedić, 7. B                       
Karolina Leban, 7. B                       Nika Čubej, 7. B
Nace Besednjak, 7. C                    Delfina Fiegl, 7. B
Rok Vidmar, 7. C                             Alan Marodolac, 7. B
                                                           Zdenko Šušmelj, 7. C
                                                           Pia Gerbec, 7. C
                                                           Hana Gleščič, 7. C
                                                           Patrik Podgornik, 7. C

 

Tekmovanja iz italijanske bralne značke za OSMI RAZRED se je v letošnjem šolskem letu udeležilo vseh dvanajst učencev.

Dosegli so sledeče rezultate:

ZLATO priznanje                              SREBRNO priznanje

Lan Bitežnik, 8. A                             Špela Saksida, 8. A
Sara Čebron, 8. A                            Anika Kožuh, 8. B
Edis Fejzoski, 8. A                           Gal Jerončič, 8. B
Enes Fejzoski, 8. A                          Polona Leban, 8. B
Tea Štanta, 8. A
Maša Šuligoj, 8. B
Hana Kosovel, 8. C
Taša Torbica, 8. C

 

Tekmovanja iz italijanske bralne značke za DEVETI RAZRED se je v letošnjem šolskem letu udeležilo vseh deset učencev.

Dosegli so sledeče rezultate:

ZLATO priznanje                              SREBRNO priznanje

Nika Grobiša, 9. A                           Urša Fornazarič, 9. A
Mija Ivančič, 9. B                              Manca Hvalič, 9. A
                                                            Aleks Klinkon, 9. A
                                                            Polina Pavlovič, 9. A
                                                            Katja Kerpan, 9. B
                                                            Lara Koglot, 9. B
                                                            Sabina Taletović, 9. B

Vsem učencem iskrene čestitke za odlične rezultate!

Mentorica, Jana Fajt

Mobilna aplikacija go2GO