November 2017

Tekmovanje iz italijanskega jezika organizira Duis v sodelovanju s katedro za romanske jezike Filozofske fakultete v Ljubljani. Namenjeno je devetošolcem (začetnikom) ter srednješolcem.

Deljeno je na dve ravni: šolsko ter državno.

Šolsko tekmovanje iz italijanskega jezika je potekalo na naši šoli 5. februarja 2016. Tekmovale so štiri učenke: Sara Štokelj, Pia Gerbec, Julija Baša ter Karolina Leban, ki so se uvrstile tudi na državno tekmovanje.

Ena učenka se tekmovanja žal ni mogla udeležiti, ostale pa so dosegle sledeče rezultate:

• Julija Baša: SREBRNO PRIZNANJE
  • Karolina Leban: BRONASTO PRIZNANJE
  • Pia Gerbec: BRONASTO PRIZNANJE

Slavnostna podelitev priznanj bo potekala v petek, 6. maja 2016, ob 15.00 uri na OŠ Sečovlje.

ČESTITKE!

Mentor: Mojca Batič Škarabot

V soboto, 14. marca 2015, je v Kopru potekalo državno tekmovanje iz znanja italijanskega jezika. Tekmovanja sta se udeležila tudi Edis in Enes Fejzoski iz 9. a-razreda OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, pod mentorstvom učiteljice prof. Jane Fajt.

Isrene čestitke ENESU FEJZOSKI, ki se je uvrstil na DRUGO mesto in tako prejel SREBRNO PRIZNANJE. EDIS Fejzoski pa je osvojil BRONASTO priznanje.

Slavnostna podelitev priznanj najboljšim bo predvidoma v četrtek, 23. 4. 2015, ob 16. uri na OŠ Livade v Izoli.

Čestitke Enesu in Edisu ter njuni mentorici Jani Fajt.

V soboto, 15. marca 2014, je na Gimnaziji Nova Gorica potekalo državno tekmovanje iz italijanskega jezika za osnovne in srednje šole na osnovni in višji ravni. Tekmovanja se je udeležila tudi Mija Ivančič iz 9. B-razreda, ki je z uvrstitvijo na 3. MESTO osvojila odlično srebrno priznanje. Podelitev nagrad in priznanj bo maja v gledališki dvorani Gimnazije Nova Gorica.

Čestitamo!

Jana Fajt, mentorica