April 2018

Skupaj2001987

V petek, 16. 3. 2018, je na osnovi šoli Deskle potekalo regijsko tekmovanje iz fizike za 8. in 9. razrede. Tekmovanja sta se udeležila Tinkara Hvalič iz 8. a in Matija Baša iz 9. b.
Matija Baša je na tekmovanju dosegel srebrno priznanje.

Prejemniku srebrnega priznanja iskreno čestitamo.

mentor Klemen Leban

V torek, 6. 2. 2018, je na Osnovi šoli Frana Erjavca Nova Gorica potekalo šolsko tekmovanje iz fizike za 8. in 9. razrede. Bronasto priznanje in uvrstitev na področno tekmovanje sta dosegla Tinkara Hvalič iz 8. a in Matija Baša iz 9. b.

Obema prejemnikoma iskreno čestitamo.

Mentor Klemen Leban

V petek, 17. 3. 2017, je na Osnovi šoli Solkan potekalo regijsko tekmovanje iz fizike za 8. in 9. razrede. Tekmovanja so se udeležili Leon Ambrožič iz 8. a, Filip Bratkič in Julija Klančič iz 9. a.
Filip Bratkič in Julija Klančič sta na tekmovanju dosegla srebrni priznanji.

Obema prejemnikoma srebrnih priznanj iskreno čestitamo.

mentor Klemen Leban

V četrtek, 9. 2. 2017, je na Osnovi šoli Frana Erjavca potekalo šolsko tekmovanje iz fizike za 8. in 9. razrede.

Bronasto priznanje so dosegli:

• Leon Ambrožič, 8.a,
  • FIlip Bratkič, 9.a,
  • Julija Klančič, 9.a,
  • Matija Roth, 9.a,
  • Eva Grobiša, 9.b in
  • Tanja Strugalović, 9. c.

Leon Ambrožič, FIlip Bratkič in Julija Klančič so se uvrstili tudi na področno tekmovanje.

Vsem prejemnikom priznanja iskreno čestitamo.

mentor Klemen Leban

Na področnem tekmovanju iz fizike, ki je potekalo 18. marca 2016 na OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, se je Julija Klančič s srebrnim priznanjem uvrstila na državno tekmovanje, ki je potekalo 9. aprila 2016 v Kopru. Tudi na državnem tekmovanju se je Julija Klančič odrezala odlično, saj je prejela zlato Stefanovo priznanje.

Iskrene čestitke!

mentor Klemen Leban

Na šolskem tekmovanju iz fizike, ki je potekalo 3. februarja 2016 na OŠ Frana Erjavca, so se Julija Klančič in Brina Krajnik iz 8. a, Eva Grobiša iz 8. b in Žana Kokot iz 9. b uvrstili na področno tekmovanje, ki bo 18. marca 2016 na naši šoli. Poleg omenjenih učenk sta prejemnika bronastega Stefanovega priznanja še Filip Bratkič iz 8. a in Karolina Leban iz 9. b.

Iskrene čestitke!

mentor Klemen Leban

5. 3. 2014 je na šoli pod mentorstvom Klemena Lebana potekalo 34. tekmovanje osnovnošolcev v znanju fizike za Stefanova priznanja.

Učenci

• Nika Gleščič,
  • Eva Brumat,
  • Polina Pavlovič,
  • Mija Ivančič in
  • Andraž Krapež

so dosegli bronasto priznanje.

Klemen Leban

21. 3. 2014 so se učenci Nika Gleščič, Eva Brumat, Sara Čebron, Polina Pavlovič in Andraž Krapež pod mentorstvom Klemena Lebana udeležili področnega tekmovanja iz fizike, ki je potekalo na Osnovni šoli Simona Gregorčiča Kobarid. Polina Pavlovič, Nika Gleščič in Eva Brumat so prejemnice srebrnega priznanja, pri čemer je Niki Gleščič zmanjkala do uvrstitve na državno tekmovanje le ena točka.

Mentor Klemen Leban