Nadomeščanja in urniki

November 2017
P T S Č P S N
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes68
Včeraj1133
Ta teden1201
Ta mesec19580
Skupaj1825554

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

4. RAZRED
  • Winston the Wizard
  • Let's Draw Shapes
  • Goldilocks and the Three Bears
  • Sleeping Beauty

 

5. RAZRED
  • Pirate Patch and the Treasure Map
  • Thumbelina
  • The Jungle Book
  • Lady and the Tramp

 

6. RAZRED
  • Fantastic Mr. Fox
  • The Incredibles
  • Charlie and the Chocolate Factory
  • Pollyanna
  • The Lion king

 

7. RAZRED
  • The Adventures of Tom Sawyer
  • Little Women
  • The Outsiders
  • Theseus and the Minotaur
  • The Long Road

 

8. RAZRED
  • Robinson Crusoe
  • The Wrong Man
  • Matilda
  • Under the Bridge
  • The Last Juror

 

9. RAZRED
  • And Then There Were None
  • Romeo and Juliet
  • The Last King of Scotland
  • Carmilla
  • Three Short Stories of Sherlock Holmes
Year 4
  1. Winston the Wizard
  2. Rainbow Bird
  3. Let's Draw Shapes
  4. The Enormous Crocodile
  5. Dumbo

Učenci izberejo tri knjige iz seznama.

Year 5
  1. The Giraffe and the Pelly and Me
  2. Toy Story
  3. Monsters Inc.
  4. Pirate Patch and the Treasure Map
  5. The Jungle Book
  6. A Bug's life

Učenci izberejo štiri knjige iz seznama.

Year 6
  1. Fantastic Mr. Fox
  2. The Incredibles
  3. Marcel and the White Star
  4. Chicken Little
  5. The Lion King
Year 7
  1. The Twits
  2. The Adventures of Tom Sawyer
  3. The Outsiders
  4. The Golden Seal
  5. The Long Road
Year 8
  1. The Three Musketeers
  2. The Wrong Man
  3. Gandhi
  4. Under the Bridge
  5. The Last Juror
Year 9
  1. Amistad
  2. The Last King of Scotland
  3. And Then There Were None
  4. Marley & Me
  5. Three Short Stories of Sherlock Holmes

V šolskem letu 2015/16 so na tekmovanju iz angleške bralne značke sodelovali učenci od 4. do 9. razreda in osvojili naslednja priznanja:

4. razred:

Zlato priznanje:

  • Katarina Bončina
  • Alja Brun
  • Sabina Djurdjević
  • Leja Gril
  • Matic Ličen
  • Kaja Vogrinčič Bizjak

Srebrno priznanje:

  • Neža Hauptman
  • Tim Strel
5. razred:

Zlato priznanje:

  • Kartika Gregorič
  • Aljaž Mačus
  • Iva Mačus
  • Julija Miklavec
  • Naja Pajntar
  • Daša Petrovčič
  • Noa Valentinčič
6. razred:

Zlato priznanje:

  • Jon Devetak
  • Tinkara Hvalič
  • Anej Padovan
  • Anže Pintar
  • Jure Ipavec
  • Erika Šavli

Srebrno priznanje:

  • Nika Ferjančič
  • Hana Trošt
7. razred:

Zlato priznanje:

  • Iza Bavec
  • Petra Brumat
  • Neja Ličen
  • Andraž Masten
  • Manca Širok
  • Žan Reščič
  • Ema Vitez

Srebrno priznanje:

  • Elen Marodolac
8. razred:

Zlato priznanje:

  • Filip Bratkič
  • Maša Bratkič
  • Luka Erzetič
  • Julija Klančič
  • Matija Mačus
  • Matija Roth
  • Žan Uršič
  • Kiara Zuljan

Srebrno priznanje:

  • Matic Ivančič
  • Anže Črv
9. razred:

Zlato priznanje:

  • Nace Besednjak
  • Nina Komel
  • Jure Kralj

Srebrno priznanje:

  • Aleksander Kogej
Vsem bralcem čestitamo!

AktivTJA

4. razred:

Zlato priznanje: Jan Trojanovič, Saša Ilič, Anej Padovan, Aleks Furlani

Srebrno priznanje: Tinkara Hvalič, Jon Devetak, Erika Šavli, Jan Bitežnik, Jure Ipavec, Ela Jerončič

Priznanje za sodelovanje: Veronika Štokelj, Alja Ambrožič

5. razred:

Zlato priznanje: Žan Reščič, Iza Bavec, Eva Bitežnik, Neja Ličen, Manca Širok, Ema Vitez, Petra Brumat, Arina Pavlovič, Elen Marodolac, Žiga Podgornik

Srebrno priznanje: Lana Batič

6. razred:

Zlato priznanje: Rok Bezeljak, Filip Bratkič, Maša Bratkič, Anže Črv, Luka Erzetič, Eva Grobiša, Matic Ivančič, Julija Klančič, Matija Mačus, Graciella Nikolić, Maja Pegan, Ana Pogorelec, Matija Roth, Žan Uršič, Kiara Zuljan

Srebrno priznanje: Ana Marvin, Tanja Strugalović

7. razred:

Zlato priznanje: Nace Besednjak, Nej Bizjak, Pia Gerbec, Rok Vidmar, Aleksander Kogoj, Jure Kralj

Srebrno priznanje: Nina Komel, Karolina Leban, Zdenko Šušmelj

Priznanje za sodelovanje: Alan Marodolac

8. razred:

Zlato priznanje: Hana Kosovel, Tea Štanta, Petra Ušaj, Katja Ilijaš, Špela Saksida, Tim Vidmar, Nika Gleščič, Eva Cencič, Nejka Berce Čeligoj, Eva Brumat

Srebrno priznanje: Polona Leban, Hana Komel Nardin, Maša Šuligoj, Lia Zuljan, Sara Čebron, Kostja Komel Nardin, Gal Jerončič, Ana Velikonja, Črt Jamšek, Luka Cencič, Lana Muhič, Zoja Muhič

9. razred:

Zlato priznanje: Mija Ivančič, Jakob Kokole, Timotej Bavec

Srebrno priznanje: Nina Šegula, Luka Podgornik, Ana Hvalič

ISKRENE ČESTITKE!

Aktiv TJA

Mobilna aplikacija go2GO