Junij 2019

Pevci mladinskega pevskega zbora, starši, ljubitelji petja!

Vsako drugo leto potekajo po Sloveniji tekmovanja zborov, ki delujejo na osnovnih in srednjih šolah.

Tako bo letos potekalo regijsko tekmovanje  v Novi Gorici.

Na nastopu, ki bo 24. 5. 2019 ob 16. uri bo zapel naš mladinski pevski zbor. Letos združuje pevce od 5. do 9. razreda (55).

Na nastop se pripravljamo vse leto (stebri zbora na vajah nikoli ne zatajijo, nekateri pevci se na vajah prikažejo dvakrat na mesec …). Pripravljamo se intenzivno, z vso odgovornostjo, tako kot se za tekmovanje spodobi (in za komisijo, ki na nastopu gleda v note in vse napake sliši).

Pevci bodo imeli akustične vaje v Kulturnem domu v Novi Gorici (ob 14. 45).

Naš nastop se bo pričel ob 16. 00 (smo četrti po vrsti).

Lepo vabljeni vsi, ki nam želite dobro in nas pri našem udejstvovanju podpirate.

Milena Prinčič