Junij 2019

Včeraj smo člani Mladinskega pevskega zbora OŠ Frana Erjavca Nova Gorica nastopili na 24. Reviji otroških in mladinskih pevskih zborov v Zagorju ob Savi. Prav v teh dneh se tam odvija državno tekmovanje pevskih zborov. Včeraj, 1. aprila 2014, smo osvojili zlato priznanje in s tem dokazali, da se trdo delo in trud poplačata. Čeprav smo na vaje hodili že konec avgusta in tudi ob sobotah, tega sedaj zagotovo ne obžalujemo, saj smo lahko ponosni na naš dosežek in na našo zborovodkinjo Mileno Prinčič, ki se je trudila celo leto, da nam je kaj takšnega lahko uspelo. Naslednji teden nas čaka še nastop na Naši pomladi, reviji otroških in mladinskih zborov.

Lepo vabljeni, da prisluhnete našim zlatim pevcem na prireditvi v Novi Gorici.

Mija Ivančič, 9.b