Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Nadomeščanja in urniki

Junij 2019
P T S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Ni dogodkov

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes718
Včeraj863
Ta teden7630
Ta mesec15754
Skupaj2364451

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

www.eu-skladi.si


 

Včeraj smo člani Mladinskega pevskega zbora OŠ Frana Erjavca Nova Gorica nastopili na 24. Reviji otroških in mladinskih pevskih zborov v Zagorju ob Savi. Prav v teh dneh se tam odvija državno tekmovanje pevskih zborov. Včeraj, 1. aprila 2014, smo osvojili zlato priznanje in s tem dokazali, da se trdo delo in trud poplačata. Čeprav smo na vaje hodili že konec avgusta in tudi ob sobotah, tega sedaj zagotovo ne obžalujemo, saj smo lahko ponosni na naš dosežek in na našo zborovodkinjo Mileno Prinčič, ki se je trudila celo leto, da nam je kaj takšnega lahko uspelo. Naslednji teden nas čaka še nastop na Naši pomladi, reviji otroških in mladinskih zborov.

Lepo vabljeni, da prisluhnete našim zlatim pevcem na prireditvi v Novi Gorici.

Mija Ivančič, 9.b