Junij 2019

Prihajajoče evropsko prvenstvo v odbojki za moške, ki ga bo od 12. do 26. septembra letos gostila Ljubljana, bo največji športni dogodek v Sloveniji v letu 2019. Ker je tudi naša osnovna šola umeščena med najbolj razvita odbojkarska okolja v Sloveniji, so se pri Odbojkarski zvezi Slovenije spomnili na naše učence. Na našo šolo prihaja uraden pokal za evropskega prvaka in eden od odbojkarskih reprezentantov Slovenije, Dejan Vinčič.

S približno enournim dogodkom se bo učencem naše šole približalo odbojko in letošnje evropsko prvenstvo, zagotovo pa bo največ pozornosti pritegnilo fotografiranje s pokalom za evropskega prvaka in klepetom s članom odbojkarske reprezentance. Odbojkarski klub Gorica pripravlja tudi kviz za otroke z nagradami.

Dogodek se bo odvijal v avli naše šole 3. junija ob 8.45 uri za učence od 4. do 7. razreda.