Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Nadomeščanja in urniki

Junij 2019
P T S Č P S N
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Ni dogodkov

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes411
Včeraj774
Ta teden411
Ta mesec21579
Skupaj2370276

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

www.eu-skladi.si


 

Prihajajoče evropsko prvenstvo v odbojki za moške, ki ga bo od 12. do 26. septembra letos gostila Ljubljana, bo največji športni dogodek v Sloveniji v letu 2019. Ker je tudi naša osnovna šola umeščena med najbolj razvita odbojkarska okolja v Sloveniji, so se pri Odbojkarski zvezi Slovenije spomnili na naše učence. Na našo šolo prihaja uraden pokal za evropskega prvaka in eden od odbojkarskih reprezentantov Slovenije, Dejan Vinčič.

S približno enournim dogodkom se bo učencem naše šole približalo odbojko in letošnje evropsko prvenstvo, zagotovo pa bo največ pozornosti pritegnilo fotografiranje s pokalom za evropskega prvaka in klepetom s članom odbojkarske reprezentance. Odbojkarski klub Gorica pripravlja tudi kviz za otroke z nagradami.

Dogodek se bo odvijal v avli naše šole 3. junija ob 8.45 uri za učence od 4. do 7. razreda.