Junij 2019

Spoštovani starši!

Obveščamo vas, da bo na šoli organizirano razredno slikanje učencev naše šole in njihovih razrednikov: ČETRTEK 9. maja za učence razredne stopnje in PETEK 10. maja za učence predmetne stopnje.

Učenci bodo v šoli prejeli list z vsemi potrebnimi informacijami o načinu in postopku naročanja fotografije.

Nekaj informacij:

- fotografijo naročijo starši na spletnem naslovu www.narfot.si,

- prejeti predračun je potrebno plačati do navedenega datuma, če želite, da bo dostava fotografije še pred poletnimi šolskimi počitnicami,

- pravočasno plačane fotografije bo fotograf dostavil v enem paketu na šolo, takrat jih bodo učenci prejeli pri razredni uri (če fotografije ni, najverjetneje ni bila pravočasno plačana in bo dostavljena na šolo naknadno).

Če kdo od staršev nima dostopa do interneta, smo vam na voljo v tajništvu šole (med 8. in 11. uro) , da skupaj uredimo naročilo.

Za kakršnekoli informacije o postopku naročanja, plačilu, vprašanja o dobavi slike, morebitni napačni sliki, se obrnete neposredno na fotografa: ARTPRO d.o.o., Ljubljanska cesta 43A, 1241 Kamnik, telefon 01 839 4287, epošta Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Letak z informacijami

Letak s podatki za naročilo