Maj 2019

Spoštovani starši in ostali obiskovalci naše šole in naše spletne strani!

Se še spomnite, kako smo preteklo šolsko leto pričarali nasmeh na obrazih naših in vaših otrok, ko se je razkrilo, kaj se skriva za srečno številko? Seveda govorimo o srečelovu, ki smo ga z veliko dobre volje in s skupnimi močmi izvedli ob prireditvi Pozdrav pomladi.

Tudi letos se obračamo na vse vas s prošnjo, če bi lahko po svojih močeh prispevali kakšno praktično darilo, morda celo darilni bon? Veseli bomo vsakršnega prispevka, saj veste: nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje!

Več podrobnosti o delovanju šolskega sklada, ki je pobudnik za organizacijo in izvedbo srečelova si lahko preberete v zavihku ŠOLSKI SKLAD.

Za dodatne informacije o izvedbi srečelova si lahko preberete dopis UO šolskega sklada in ravnatelja, lahko pa nas pokličete v tajništvo šole na 05 335 90 50 oziroma pišete na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

V naprej se vam iskreno zahvaljujemo za čisto vsak priklican nasmeh na obrazu naših učencev!

Vodstvo šole in šolski sklad