Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Nadomeščanja in urniki

Avgust 2019
P T S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1
Ni dogodkov

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes395
Včeraj760
Ta teden395
Ta mesec17778
Skupaj2416161

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

www.eu-skladi.si


 

Spoštovani starši in ostali obiskovalci naše šole in naše spletne strani!

Se še spomnite, kako smo preteklo šolsko leto pričarali nasmeh na obrazih naših in vaših otrok, ko se je razkrilo, kaj se skriva za srečno številko? Seveda govorimo o srečelovu, ki smo ga z veliko dobre volje in s skupnimi močmi izvedli ob prireditvi Pozdrav pomladi.

Tudi letos se obračamo na vse vas s prošnjo, če bi lahko po svojih močeh prispevali kakšno praktično darilo, morda celo darilni bon? Veseli bomo vsakršnega prispevka, saj veste: nasmeh nas nič ne stane, vendar čudežno deluje!

Več podrobnosti o delovanju šolskega sklada, ki je pobudnik za organizacijo in izvedbo srečelova si lahko preberete v zavihku ŠOLSKI SKLAD.  

Za dodatne informacije o izvedbi srečelova si lahko preberete dopis UO šolskega sklada in ravnatelja, lahko pa nas pokličete v tajništvo šole na 05 335 90 50 oziroma pišete na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate..

V naprej se vam iskreno zahvaljujemo za čisto vsak priklican nasmeh na obrazu naših učencev!

Vodstvo šole in šolski sklad