Maj 2019

Spoštovani učenci in starši!

Ekskurzija v Benetke, za katero ste se odločili v polnem številu, se vse bolj približuje.

Z agencije Alpetour, ki ekskurzijo organizira, sporočajo, da nas bo v petek, 29. 3. 2019, čakal avtobus na parkirišču za šolo in da je odhod prestavljen na 7.00 uro zjutraj.

Učenci, ki se bodo ekskurzije udeležili, naj bodo na dan odhoda na parkirišču za šolo najkasneje ob 6.45 zaradi preverjanja prisotnosti. Morebitne odsotnosti javite v čim krajšem času na šolo oz. spremljevalcem.

Učenci naj bodo letnemu času primerno obuti in oblečeni. Prav tako poskrbite za prehrano in pijačo.

Ker se odpravljamo v tujino, morajo imeti učenci s seboj veljavni dokument (osebna izkaznica ali potni list), sicer bodo na ta dan ostali v šoli pri pouku.

Mojca Batič Škarabot, učiteljica