Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Nadomeščanja in urniki

November 2018
P T S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes974
Včeraj1050
Ta teden974
Ta mesec16240
Skupaj2189810

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

www.eu-skladi.si


 

Spoštovani,

na Mestni občina Nova Gorica teče projekt Participativni proračun s katerim imamo prebivalke in prebivalci Mestne občine Nova Gorica priložnost predlagati nekaj, za kar si želimo, da bi se v naši občini uresničilo. Tako lahko spreminjamo skupnost, skrbimo za okolje in naravo, prisluhnemo sočloveku, skratka se kot posamezniki aktivno vključujemo v izgrajevanje boljše družbe in še lepše in uspešnejše  občine. Posamezniki lahko torej predlagamo, lahko pa zgolj glasujemo in podpremo tiste projekte, ki se nam zdijo najboljši ali imamo zanje največji interes.

Na šoli se še posebej zavzemamo za to, da bi se realiziral projekt številka 13, opis katerega lahko preberete v nadaljevanju. Vabimo vas, da podprete ta projekt, saj se bo s tem uredila, predvsem ob deževnih dneh, problematična pešpot, po kateri prihajajo naši otroci v šolo.

Številka: 13
Naslov projektnega predloga: Ureditev pešpoti od Kidričeve ulice do Dijaškega doma Nova Gorica
Opis: Predlaga se ureditev pešpoti od Kidričeve ulice do osnovnih šol in dijaškega doma, saj se na poti in ploščadi v primeru večjih padavin zadržuje voda in je težko prehodno. Izvedla bi se ureditev odvodnjavanja meteornih voda, postavitev dodatne urbane opreme (klopi, smetnjaki ipd.).
Ocenjena vrednost: 12.200 €

Glasovanje o projektih bo potekalo na predčasnem glasovanju v sredo, 15. novembra 2017 in na glasovanju v nedeljo, 19. novembra 2017.

Več o samem projektu si lahko preberete na spletnem naslovu:   https://nova-gorica.si/proracun/