Januar 2018

V okviru programa obogatitvenih dejavnosti za nadarjene je bila v torek,12. marca 2013, delavnica »MODNEGA OBLIKOVANJA«, ki jo je vodila modna oblikovalka gospa Damijana Marinič Gerbec.
Učencem je na nazoren način prikazala delo oblikovalca, jih popeljala v svet mode, učenci pa so se preizkusili tudi v oblikovanju modnega oblačila.

Za sodelovanje se gospe Damijani Marinič Gerbec zahvaljujemo.

V delavnici so bili aktivni naslednji učenci:

NINA KOMEL, 6.A; JULIJA BAŠA, 6.B; PIA GERBEC, 6.C; LEA FIGELJ, 6.C; IVAN POŠA, 7.A; ZOJA MUHIČ, 7.A; LANA MUHIČ, 7.A; PETRA UŠAJ, 7.A; EVA BRUMAT, 7.C; NIKA GLEŠČIČ, 7.C; HANA KOSOVEL, 7.C; ADRIANA RONKALI, 8.A; LARA MRHAR, 8.A; NIKA GROBIŠA, 8.A; MANCA HVALIČ, 8.A; ESTER ČRV, 8.A; ANEJA HVALIČ, 8.B; NIK ERZETIČ, 9.C

Likovna pedagoginja Gordana Štucin

V okviru programa obogatitvenih dejavnosti naše šole za nadarjene smo v torek, 15. januarja 2013, povabili dijake drugega letnika Umetniške gimnazije – likovna smer iz  Nove Gorice pod vodstvom profesorje Bogdana Vrčona, da se nam pridružijo pri ustvarjanju POSLIKAVE STEN na temo ODRAŠČANJE.

V prijetnem srečanju z delovnim vzdušjem so nastala prava umetniška dela, ki bodo v bodoče krasila našo šolo.

Zahvaljujemo se tako dijakom kot profesorju za obilico idej in dobre volje in si želimo še nadaljnja sodelovanja.

Likovna pedagoginja Gordana Štucin

Foto utrinki Eko delavnic