Junij 2019

Spoštovani starši!

Svet staršev je na svoji 3. redni seji 4. 6. 2019 potrdil predlog šolskih potrebščin za Osnovno šolo Frana Erjavca Nova Gorica za šolsko leto 2019/2020.

Seznam šolskih potrebščin bodo učenci naše šole prejeli s strani razrednikov, lahko pa si sezname natisnete tudi na spodnjih povezavah, za posamezne razrede:

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

Na svetu staršev je bilo dogovorjeno, da lahko delovni zvezek Tehnika in tehnologija 7, delovni zvezek z gradivom (Izotech) kupi vsak učenec zase, lahko pa se odločite, da si bosta vsebino delovnega gradiva delila dva učenca. Za tiste učence, ki se bodo odločili, da si bodo gradivo delili, bo delovne zvezke z gradivom nabavila šola, starši pa polovično ceno ene enote plačali po položnici.

8. razred

Na svetu staršev je bilo dogovorjeno, da lahko delovni zvezek Tehnika in tehnologija 8, delovni zvezek z gradivom (Izotech) kupi vsak učenec zase, lahko pa se odločite, da si bosta vsebino delovnega gradiva delila dva učenca. Za tiste učence, ki se bodo odločili, da si bodo gradivo delili, bo delovne zvezke z gradivom nabavila šola, starši pa polovično ceno ene enote plačali po položnici.

9. razred

Neobvezni izbirni predmeti od 4. do 9. razreda

Učencem, ki se septembra vpisujejo v 1. razred osnovne šole, bomo seznam šolskih potrebščin poslali po pošti na domač naslov.