Februar 2018

Skupaj1927172

Za vse učence OŠ Frana Erjavca Nova Gorica od 2. do 9. razreda velja, da so v šolskem letu  2017/18 avtomatično uporabniki šolskega učbeniškega sklada. Delovne zvezke za 1. razred financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in jih bo učenec prejel na šoli.

Če si kdo ne želi izposoditi učbenikov v učbeniškem skladu OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, podpiše ODJAVNICO. Odjavnico starši oddajo ali pošljejo pedagoginji ali skrbnici učbeniškega sklada najkasneje do ponedeljka, 26. junija 2017.

Učenci si bodo brezplačno izposodili učbeniške komplete v prvem tednu  novega šolskega leta.

Pomembni dokumenti:

Skrbnica učbeniškega sklada