Avgust 2019

Spoštovani starši!

Svet staršev je na svoji 3. redni seji 4. 6. 2019 potrdil predlog šolskih potrebščin za Osnovno šolo Frana Erjavca Nova Gorica za šolsko leto 2019/2020.

Seznam šolskih potrebščin bodo učenci naše šole prejeli s strani razrednikov, lahko pa si sezname natisnete tudi na spodnjih povezavah, za posamezne razrede:

1. razred

2. razred

3. razred

4. razred

5. razred

6. razred

7. razred

Na svetu staršev je bilo dogovorjeno, da lahko delovni zvezek Tehnika in tehnologija 7, delovni zvezek z gradivom (Izotech) kupi vsak učenec zase, lahko pa se odločite, da si bosta vsebino delovnega gradiva delila dva učenca. Za tiste učence, ki se bodo odločili, da si bodo gradivo delili, bo delovne zvezke z gradivom nabavila šola, starši pa polovično ceno ene enote plačali po položnici.

8. razred

Na svetu staršev je bilo dogovorjeno, da lahko delovni zvezek Tehnika in tehnologija 8, delovni zvezek z gradivom (Izotech) kupi vsak učenec zase, lahko pa se odločite, da si bosta vsebino delovnega gradiva delila dva učenca. Za tiste učence, ki se bodo odločili, da si bodo gradivo delili, bo delovne zvezke z gradivom nabavila šola, starši pa polovično ceno ene enote plačali po položnici.

9. razred

Neobvezni izbirni predmeti od 4. do 9. razreda

Učencem, ki se septembra vpisujejo v 1. razred osnovne šole, bomo seznam šolskih potrebščin poslali po pošti na domač naslov.

Za vse učence Osnovne šole Frana Erjavca Nova Gorica od 2. do 9. razreda velja, da so v šolskem letu  2019/2020 že uporabniki šolskega učbeniškega sklada.

Delovne zvezke za 1.in 2. razred financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in jih bodo učenci prejeli na šoli.

Če si kdo ne želi izposoditi učbenikov v učbeniškem skladu, starši podpišejo ODJAVNICO, ki jo je potrebno oddati skrbnici učbeniškega sklada (ge. Tjaša Klemenčič, knjižničarka) ali pedagoginji v šolski svetovalni službi (ge. Vanji Kotar) najkasneje do petka, 21. junija 2019. Odjavnico (izvirnik) lahko pošljete tudi po pošti na naslov Osnovna šola Frana Erjavca Nova Gorica, Kidričeva ulica 36, 5000 Nova Gorica.

Učenci si bodo brezplačno izposodili učbeniške komplete v prvem tednu  novega šolskega leta.

Seznam šolskih potrebščin za šolsko leto 2019/2020 je dostopen s klikom na povezavo.

Skrbnica učbeniškega sklada

Tjaša Klemenčič, knjižničarka

Za vse učence OŠ Frana Erjavca Nova Gorica od 2. do 9. razreda velja, da so v šolskem letu  2017/18 avtomatično uporabniki šolskega učbeniškega sklada. Delovne zvezke za 1. razred financira Ministrstvo za izobraževanje, znanost in šport in jih bo učenec prejel na šoli.

Če si kdo ne želi izposoditi učbenikov v učbeniškem skladu OŠ Frana Erjavca Nova Gorica, podpiše ODJAVNICO. Odjavnico starši oddajo ali pošljejo pedagoginji ali skrbnici učbeniškega sklada najkasneje do ponedeljka, 26. junija 2017.

Pomembni dokumenti:

Skrbnica učbeniškega sklada