Januar 2018

Na roditeljskih sestankih vas bomo seznanjali s programi dela, posebnostmi oddelka, doseženimi uspehi itd. Učitelji, še posebej v nižjih razredih,  pripravljajo različne oblike srečanj: dan odprtih vrat, prikaz novejših pristopov k poučevanju, priprava didaktičnega materiala, praznovanja …

Za starše učencev 8. in 9. razreda je poseben roditeljski sestanek, namenjen programu poklicnega usmerjanja.

Prvi roditeljski sestanek bo za vse starše  že v septembru, ko boste v oddelku izvolili svojega predstavnika v svet staršev. Med šolskim letom se bomo na roditeljskih sestankih srečali vsaj še dvakrat. Pri oblikovanju vsebin starši sodelujete s svojimi predlogi in željami, dogovarjate pa se z razredničarkami.