April 2018

Skupaj2001987

Pridružili smo se dobrodelnemu projektu podariMalico. Tako z vašo pomočjo želimo zbrati čim več sredstev za naše učence, ki pomoč potrebujejo.
Dobrodelni projekt podariMalico hitro in transparentno pomaga osnovnošolcem in dijakom, ki živijo v težkih materialnih razmerah. Doniranje je zelo preprosto, samo obiščite spletno stran www.podarimalico.si ter poiščite našo šolo, izberite število malic, ki jih želite donirati in na vaš kontaktni e-mail boste dobili podatke za nakazilo.
Čisto vsa sredstva, ki jih boste donirali pridejo do tistih, ki jih najbolj potrebujejo!
Več o stanju na šolah in o projektu si lahko pogledate tudi v prispevku za 24 ur.
Če vsak naredi le majhno stvar, lahko skupaj naredimo res veliko!

Hvala vam ker mislite na druge!