Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega sklada za regionalni razvoj.

Nadomeščanja in urniki

Oktober 2018
P T S Č P S N
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31 1 2 3 4

Erjavčeva soba

Na šoli imamo od marca 2012 spominsko sobo Frana Erjavca.

 

Več informacij si lahko preberete v zgibanki, ki jo najdete TUKAJ.

 

Za sprehod po Erjavčevi virtualni poti kliknite na spodnjo sliko.

 

Števec obiskov

Danes434
Včeraj880
Ta teden3402
Ta mesec15496
Skupaj2162898

Ta spletna stran uporablja piškotke za upravljanje prijav, navigacije, statistike in ostale funkcije. Z brskanjem po strani se strinjate, da zabeležimo piškotke v vašem računalniku.

Oglejte si dokument o EU Direktiva o zasebnosti piškotkov.

Spletnih piškotkov niste sprejeli. Svojo odličitev lahko tudi razveljavite.

Sprejeli ste spletne piškotke. Svojo odločitev lahko tudi razveljavite.

Program nadaljnje vzpostavitve IKT infrastrukture v vzgoji in izobraževanju

Cilj operacije je izboljšanje kompetenc in dosežkov mladih ter večja usposobljenost izobraževalcev prek večje uporabe sodobne IKT pri poučevanju in učenju. Vzgojno-izobraževalnim zavodom se sofinancira izgradnja brezžičnih omrežij in nakup IKT opreme, razvija se e-storitve in e-vsebine.

www.eu-skladi.si


 

Razredniki

RAZREDNIKI

Razred Razrednik
1.A Irena Albreht
vzgojiteljica: Sonja Radikon Bratina
1.B  Andreja Berlot Koncut
vzgojiteljica: Neva Leban
1.C  Tatjana Šuligoj
vzgojiteljica: Milojka Pavlin
2.A Mateja Širca
2.B Veronika Šinigoj
2.C Marica Faletič
3.A Urška Mačus
3.B Erika Velišček
3.C Urška Leban
4.A Jožica Rebec
4.B Katarina Kete Rodman
4.C  Dolores Štrukelj
5.A Vanja Rušt
5.B Andreja Zega
5.C Barbara Filej
6.A Polona Završnik
6.B Simon Kragelj
6.C Sara Krošelj (nadomešča Andrejo Premrl Prosen)
7.A Vilma Seražin Brus
7.B Darinka Lah, sorazrednik Milena Prinčič
7.C Valentina Batagelj
8.A Gordana Štucin, sorazrednik Barbara Arčon
8.B Tanja Debenjak
8.C Aljaž Dolgan, sorazrednik Marjanca Žagar Koglot
9.A Klemen Leban, sorazrednik Mojca Batič Škarabot
9.B Cizej Helena

 

Nerazredniki

NERAZREDNIKI

Predmet Pedagoški delavec
 MAT Brun Lara, Lisjak Marjeta 
 ZGO, DKE  Koncut Ž. Angelika, Žagar K. Marjanca
 BIO, KEM, izbirni predmeti  Arčon Barbara
TJA, izbirni predmeti   Preradovič Dejan
TIT, izbirni predmeti  Kragelj Simon
MAT, izbirni predmeti  Šavli Barbara
 FIZ, izbirni predmeti  Leban Klemen
 LUM, izbirni predmeti  Štucin Gordana
 ŠPO, izbirni predmeti Suzić Duška 
GOS Bevk Tea 
NPH Andreja Glavan Podbršček
 GUM, izbirni predmeti Prinčič Milena 
Razširjen program Albreht Irena, Arčon Barbara, Mačus Urška, Radikon Bratina Sonja, Širca Mateja, Štrukelj Dolores 

Podaljšano bivanje

PODALJŠANO BIVANJE

Razred Pedagoški delavec
 1.a Minkuž Veronika 
 1.b Matjac Aleksandra (*Vitez Tina)
1.c  Kovačič Polonca
 2.a  Štanta Andrea
 2.b Frank Milojka (*Debenjak Nastja)
 2.c  Pertot Mojca
 3.a  Preradović Dejan in drugi
3.b  Korenč Zora in drugi
 3.c Podplatan Nejka in drugi
 4.ab  Suzić Duška in drugi
4.cb  Bevk Tea in drugi
5.ba Brezigar Nevenka (*Koncut Žorž Angelika)
5.ca po razporedu

*(nadomeščanje daljše odsotnosti)

 

Knjižnica in svetovalna služba

KNJIŽNICA IN SVETOVALNA SLUŽBA

Knjižnica

Tjaša Klemenčič

Tamara Černuta (20 ur)

Šolski svetovalni delavki

Vanja Kotar
Petra Verderber Skubin (12 ur)

Zunanje strokovne sodelavke

strokovne delavke iz Osnovne šole Kozara - Aleksandra Drešček, Biljana Petrović, Barbara Romih

strokovna delavka iz Centra za korekcijo sluha in govora Portorož - Nataša Škrinjar 

Javne delavke

v koledarskem letu 2018: zavod nima zaposlenih javnih delavk

 

Uprava in tehnično osebje

UPRAVA IN TEHNIČNO OSEBJE

Ravnatelj Jernej Ferjančič
Pomočnica ravnatelja
Andreja Glavan Podbršček
 Tajnik VIZ
Nataša Penko
Računovodja Marjetka Bukovič

Knjigovodja - administrator

Mateja Kompara

Kuhar

Tanja Čubej
Zdravka Savić (26 ur) 

Hišnik

Miloš Mattiazzi (20 ur)
Iztok Trampuž

Čistilec

Ruža Simić
Ljubica Vrban
Zdravka Savić
Milka Novaković
Trajanka Stojanova
Erika Jerončič
Nataša Markočič
Alenka Miščč (35 ur)

Zdravka Savić (14 ur)

Miloš Mattiazzi (20 ur)