Julij 2019

V sredo, 21. marca, je našo šolo ob zaključku bralne značke obiskal znan slovenski pevec Vlado Kreslin. Tretjo šolsko uro so se na koncertu razživeli učenci razredne stopnje, naslednjo uro pa so s pevcem uživali značkarji s  predmetne stopnje ter učenci sosednje osnovne šole Kozara. Z njim so zapeli tudi učenci otroškega in mladinskega pevskega zbora. Po koncertu smo se z Vladom Kreslinom družili v naši knjižnici, kjer so na svoj račun prišle tudi devetošolke in mu poklonile svojo pesem ob spremljavi kitare.

Vsi smo uživali ob njegovih pesmih, v knjižnici pa tudi ob okusnih piškotih in potici.

Nejc Mozetič, 7. a