Avgust 2018

Učenci OŠ Frana Erjavca predstavljamo novo številko angleškega glasila “Fran’s Got Talent”. V njem si lahko preberete intervju z bodočim ravnateljem, gospodom Jernejem Ferjančičem, čez poletje si lahko krajšate dneve s križankami, najdete nasvet za dobro knjigo, preberete o obisku iz Kalifornije in o prav posebnem obisku iz ameriškega veleposlaništva. Mogoče ravno v tej številki izveste kaj več o vašem idolu, kako iz smeti ustvariti namizni nogomet ali pa najdete idejo za svojo sobo.

Fran's Got Talent 2017/18

Prd več kot 200 leti je izhajal prvi slovenski časopis Lublanske novice, ki jih je urejal Valentin Vodnik.

Na OŠ Frana Erjavca Nova Gorica pa s ponosom razglašamo, da je izšlo prvo spletno glasilo naše šole. Novic iz politike in gospodarstva, kot so bile v Lublanskih novicah, ni. Ob branju se boste kljub temu zabavali in se česa naučili. Predvsem pa se boste prepričali, kako razgibano in kulturno bogato živimo na naši šoli.

Ogledate si ga lahko na spletnem naslovu: mravljice2016.splet.arnes.si

Urednica spletnega glasila učiteljica Barbara Šavli