Januar 2018

Prd več kot 200 leti je izhajal prvi slovenski časopis Lublanske novice, ki jih je urejal Valentin Vodnik.

Na OŠ Frana Erjavca Nova Gorica pa s ponosom razglašamo, da je izšlo prvo spletno glasilo naše šole. Novic iz politike in gospodarstva, kot so bile v Lublanskih novicah, ni. Ob branju se boste kljub temu zabavali in se česa naučili. Predvsem pa se boste prepričali, kako razgibano in kulturno bogato živimo na naši šoli.

Ogledate si ga lahko na spletnem naslovu: mravljice2016.splet.arnes.si

Urednica spletnega glasila učiteljica Barbara Šavli